Autors Komentāri: 112
Vispār jebkurā gadījumā stikla kupols bērniem nodaris tikai sliktu. Nevar nekas labs sanākt ģimenēs, kur viss uzkrauts vienam vecākam, viņš to visu pavelk + izturās, ka to var. Mēs visi varam visu, bet tas kaut ko iekšēji mums maksā. Rezultātā kā redzi — bērniem domas, ka kāds viens visu var, ka vienam visu ir jāvar, vajag tikai asākus zobus, garākus nagus, lielāku cinismu, nekaunību un vairāk censties. Laimīga būtne tur neiznāks, jo tādā veidā vienmēr būs atrauta no realitātes. Atrauta, jo neredzēs patieso situāciju, kurā tai mātei / tēvam vienam ir grūti, kā rēķini jāmaksā, kā emocionāli smagi, jo viss laiks jāvelta bērniem, jo nevar paņemt atvaļinājumu no visa. Kad piekūstam nest kaut ko vienā rokā, mēs pārliekam to otrā. Tāpēc vecākiem ir jābūt vairākiem, vajag tos vairākus cilvēkus par un ap bērniem. Kā arī ja citādi nevar, tad paši bērni pēc iespējas ir jāiesaista dzīvē. OK, pēc darba noraudājusies vientuļā māte neradīs laimīgas bērnības sajūtu, bet varbūt tās sajūtas drīzāk atmaksāsies nākotnē. Nedrīkstam ciest zobus sakoduši līdz pēdējam, ir jādalās notiekošajā.
2012-06-10 22:52:47
Vīrieši = cūkas sievietes = maukas sanāk, kad cūcisks sex ir modē afro skaisti būt jaunai un naivai izbaudi savu stulbumu
2012-06-10 23:00:03
WD, pārāk tumšās krāsās visu mālē. Jo cūkas mēdz būt forši dzīvnieciņi un bez maukām pasaulē būtu daudz vairāk karu. Paskaties kādreiz uz to visu arī no pozitīvās puses. P.S. Vīrieši ir lielāki maukas. Jo lielāka to daļa ir gatava gulēt ar visām. Daudz mazāk sieviešu ir gatavas gulēt ar visiem. Sievietēm atliek tikai paņemt tos, kas ir jau tāpat gatavi.
2012-06-10 23:14:35
Paklīdu pa māju un speciāli WD izdomāju labu tēlainu aprakstu tai viņa problēmai: Vīrieši ir kā āboli ābelē, kad tuvojas ražas laiks. Liela daļa gatavi, atliek tikai sievietēm tos noplūkt. OK, var iegrābties kādā vēl negatavā, ja neuzmanīga izvēle, ar tiem negatavajiem kādu laiku jāpaciešas. Bet tad ir tie gatavie, kas pārgatavojas, nokrīt zemē, sapūst un sāk smirdēt. Smirdēt par to, ka sievietes tādas un šitādas. Smirdēt no tā, ka pārāk ilgi bija gatavi, tikai neviena nenoplūca. Tēlainais apraksts der kā situācijām ilgtermiņā, tā īstermiņā. Un tāpēc (jo īpaši pēdējo minēto dēļ) manī sajūsmu neizraisa vides, kurās notiek \"ražas ievākšana\". Tā vienkārši ir drūmākā lopkautuve. Skaidrs, ka gatavie tiks ievākti, un sākot ar labākajiem. Skaidrs, ka daļa sapūs un tiks sabradāta, skaidrs, ka negatavie paliks kokā. Baisi garlaicīgs scenārijs. Varbūt īpaši garlaicīgs man tas šķiet, jo atkal 3 dienas uz ko tādu atskatījos.
2012-06-10 23:36:55
dabā tomēr katram dzimumam ir lomu sadalījums un, lai tos veiktu, ir dotas arī attiecīgas spējas un talanti. Tāpēc arī sievietes var veikt 100-tiem darbu un domāt 100-tiem domu vienlaicīgi. Nu IR viss jāpaspēj...tas, ka vīrs ma*kojas apkārt, tas taču nav attaisnojums, ka māja netīra, vakariņas nav galdā un pati noplukušās trenūzenēs sēž depresņakā. Ja atgadās lielas nelaimes, var jau paplēst matus un pasist galvu pret sienu kādu nedēļu, bet tāpat ir jāceļas un bērniem vismaz deguni un dibeni jānoslauka. Večiem ir dots fiziskais spēks, sievietēm – šiverīgums. ...un man nevisai gribētos, lai būtu otrādāk
2012-06-11 06:19:39
..aizlasījos..interesanta diskusija..un paldies, ka bez kašķiem.. ...nevar jau kādu speciāli izaudzināt, aug , attīstās, vēro..un te nu vecākiem ir jābūt uzmanīgiem , nevar vārdos deklarēt vienu , bet ar piemēru rādīt ko citu..ar bērnu ir jārunā un no mazotnes jāizturās kā pret līdzvērtīgu- kā pieaugušo... Par to otro jautājumu..Dala jau skaisti pateica..sievietes vieta ir mājās- vīrietis - apgādnieks....ar piebildi, ja vīrietis spēj to labklājību sagādāt.. ..nu nevarētu es noskatīties uz piecos darbos strādājošu vīru, kurš vakarā knapi kājas mājās pārvelk..kaut gan no otras puses- kaut kas tajā pasaules kārtībā ir aizgājis šķērsām..es laikam gribētu dzīvot aiz tādas stipras mūra sienās- vīrieša.. ..sajusties vāja un pasargāta..
2012-06-11 06:31:06
es vēl nav gatavs izteikties par šo tēmu.... primdienas rītā! ... ieskriešos un tad...
2012-06-11 07:14:12
Nelasīju visu, bet tomēr man radās jautājums kapēc tam vecim vienkārši neaizvēra hļebarezku????? Es jau nu konkrēti būtu ievilkusi pa žokli, ja ko tik tizlu sāktu murgot!
2012-06-11 07:22:22
..kauties?..un ar vīru?..domas izteikt jau nav aizliegts neviens jau laulībā nav cietumā....no tā arī problēmas sākas, ka izrunāties neprot.
2012-06-11 07:25:16
vienvārdsakot, vīrietis pagalam pārsteigts, ka apkrāpta sieviete nesavācas un neatlaiž vīra grēkus...
2012-06-11 07:44:37
Atceros,kad es bijua pavisam maziņš,mans tēvs ar māte māsu pisājās apkārt,pipeli izkāris triecās ar automašīnu Zil pa plašo pasauli. .Pārnākot mājās parasti māte uzbruka tēvam ar gludekli,nu ļoti stipri kāvās.Es vienmēr pat pliks būdams skŗeju laukā no dzīvokļa un dauzījos pie kaimiņiem,lai palīdz izšķirt kautiņu. Tie tik bija laiki.
2012-06-11 08:46:17
pārsvarā vīrieši mēģina atrast sev tādu sievu, kas ir līdzīga viņa mātei... tā ir zemapziņa, tur neko nevar padarīt
2012-06-11 08:51:56
Mokk, a kāda man daļa gar svešiem pautainajiem? lai es savas rokas deldētu? i vēl pati pa purnu dabūtu? pfe... Matild, vo vo.. man ari kaut kā tā ainiņa ir iesēdusies, ka tomēr papētot savu vīriešu mammas un sevi... šo to nācies ir pieņemt no vīra mammuču kā savu, bet pozitīvā gaisotnē Atceros vēl tagad to teikumu, kad sāku kopdzīvi - bet Tu taču gatavo labāk nekā mana mamma Un otrs , pie kā es pieturos ir tas, ka.. ir vērts pētīt sava vīrieša attieksmi pret māti.. jau attiecību sākumā., jo ja necienīs māti, nekad necienīs arī pārējās sievietes.
2012-06-11 09:01:38
Tātad sīkā Tu sevi uzksati par musarņiku kurā var v is adus musarus samest... es neizvēlos uzklausīt ko tādu... nav man tik daudz brīvas vietas cietajā diskā lai vēl tur ko tādu ko nevajag iemestu!
2012-06-11 09:10:29
Nu nezinu, nezinu, MK...IR cilveeki, kuri var vairaak....un tik un tā buut laimiigi Esmu ieveerojusi, ka cilveeki meedz dziivot milziigaa haosā-kārtības nav ne mājās, ne darbā, ne sadziivee...Un atkal jāpiemin variants, ka viss notiek cilveeka galvā Ja cilveeks dziivo sakaartotā vidē-plāno savu dziivi, gādā par lietām, kas ļauj viņam labi justies, tad...nu nezinu, nezinu, vai vajag kaadu liekēdi, kas šo kārtiibu izjauktu Nerunaaju par beerniem, kuri paši zin, kad pieteikties, bet par tēviņiem, kuri meklē sievietes paspārni, lai ir apkopts, pabarots, juutas ērti ar alus kausu pie TV wub: Tad es labāk pati šīs ērtības izbaudu, nekā laba raidiijuma laikā grabinos gar krastoļiem... Esmu jau minējusi-ārkārtīgi reti esmu redzējusi laimiigās savienības.Un, tās, kuras esmu redzeejusi, parasti ir tikai sava ceļa sākumā Un..nav jau daudz taadu, kuri domā un rīkojas, kā Tu vai DALA... Ja runā par ilgtermiņu, tad...Tu, MK, pēc savas filozofijas sievietei esi interesantaaks...Bet, nju, vajag paskatiities uz kopējo fonu...juus tikai divi taadi starp simtiem, kuri te apgrozās... , un visas pie jums nepiemetiisies
2012-06-11 09:12:57
Mokk, daFai.. nepārspīlē Bet šis tas, ko nākas dzirdēt no apkārtējiem cilvēkiem.. jebkurā sadzīviskā līmenī, dažreiz pārsteidz tā, ka par to nākas domāt. Vots, aizbraucu uz savu sādžu, kulstījos pa dārzu, i pienāca sasveicināties bērnības puiks, ar ko kariņus dzenājām.. Pfe.. labāk būtu apstājušies pie to kariņu dzenāšanas nevis te nācis kulstīt savas attiecību peripētijas
2012-06-11 09:25:37
Ja ir ko darīt ģimenes vārdā, tad nemaz nav tik daudz laika, lai zvilnētu pie tv pults katru vakaru
2012-06-11 09:27:30
ja ja, ja majas normala vercene ko gribas spaidit katru vakaru, tad protams labak izvelesies pupus spaidit nevis TV pulti :D
2012-06-11 09:29:42
Jā, tas teksts par māti ir simptomātisks - tas vīrietis salīdzina savu sievu ar savu māti. Značit - nav pārravis nabas saiti un ir memmes deļiņš
2012-06-11 09:32:40
Afro!! Prieks ,ka Tu audzini sunīti,tad jau redzēsim uz ko Tu esi spējīga audzināšanā!! Ja vajag padomu ,lūdzu !!! Bet šīs diskusijas par vīrieti un sievieti,kuram mājās jāsēž ,kurš ēst taisīs,kas naudu pelnīs,ko Tu darīsi ,ko es darīšu,man liekas tas ir absurds!! Protams visi vēlas to labāko !! Un sēkla jāiestāda tāda ,kādu pēc gadiem vēlēsies redzēt!! Kā pareizi minēja viens vai viena,(paskaties,ka Tu cieni citus vai savu māti)!!! Tāds būs rezultāts!!\'\'Varbūt\'\'!! Un nevajag uzspiest to ko otrs nevēlās!! Un nebūs tie āboli tik rūgti!!
2012-06-11 11:00:47