Autors Komentāri: 112
Frank, man bez sunīša ir ļoti smuka un gudra meitene Bet.... redzot, kas notiek ar vīriešiem, cik grūši šamiem iemācīt elementāro cieņu, uzdevums baisi grūts un kļūdīties būtu kauns.. Bet nosist kādu, lai saprastu, kas ir cieņa un cilvēkmīlestība, ar nav mans lauciņš neapskaužu dēlu mātes
2012-06-11 11:34:09
Tātad secinājums,ka ābols no ābeles tālu nekrīt!!! Ļoti jauki!! Vienīgi nesapratu ...saitā ir tie \'\'labi audzinātie vīrieši\'\' vai vispār?? Afro!! Domāju,ka Tādus ir ļoti grūti iemācīt vai pārmācīt,tā ir mantota no paaudzēm,ko redzējuši bērnu bērni no saviem vecākiem vai mājas pagalmā!!! Vienkārši ,kā dziesmā\" smaidiet un labi būs\'\'!! Domāju ,ka dēli ir ne sliktāki par tām meitām!!
2012-06-11 12:00:15
Frank, es par saita vīriešiem tikai vienā aspektā runāju - ņaudētājiem, kam neviena nedod es vispār par dzīvi tur ārā daudz vairāk runāju un interesējos nekā šeiten Nemācēšu spriest, man pretējs viedoklis, jo puišu dēļ savlaik asaras lietas, ne meitiešu
2012-06-11 12:05:33
.........latviešu sieviete, ....gudra, skaista, veiksmiga un viena................
2012-06-11 12:09:29
jā, žēl, ka šis nekādu vērtību Jums kā vīriešiem nedod
2012-06-11 12:19:25
Afro!! Vai ta tik slikti tie vīrieši \'\'tur ārā\'\'??? Es teiksim cienu sievietes ,kaut viņa varbūt vulgāra ,pat nagus palaist,bet tā ir viņas problēma,tā viņa ir audzināta un atkal atgriežamies pie vecā!! Jo es ātri piedodu un aizmirstu sievietes,jo man ir jādzīvo un dzīve ir īsa ,kā Tu zini!! Domāju ,ka pie šīs tēmas es neatgriezīšos jo katram ir savi viedokļi un neredz gaismu tuneļa galā,lūk tā!! Iešu mazliet galviņu atsvaidzināt, varbūt ofisā ,ko jaunu pateiks,gudru!!
2012-06-11 12:21:50
Frank, nezinu, kā tur ārā vairs ir ar večiem, nepinos
2012-06-11 12:23:09
EIII NOST...AFRODIT..... IZLIEC SHITO KJEMU PUBLISKAI APSKATEI....PANJEMSIM PA VISIEM PRIEKSHA
2012-06-11 13:02:18
....mnja...nu patīk mums briesmīgi visu pa plauktiniem sakrāmēt!.........Personīgi mani tāds pedantisms vienā jaukā mirklī varētu sākt pat tracināt!........vopšem.....beidzat braukt augumā večiem.......tak atceraties....pirms precējāties......vai sagājāt kopā......viņš bij tāds.....kuru jūs velējāties!..........a kur ta šamais pazuda ko......?.... ....nekur nepazuda...... ....pašas no viņa uztaisījāt.....to ar kuru jums jadzīvo!......protams tas attiecas arī uz večiem!........ja jums ir sādīgas draudzenes...sievas...utt......volpšem...paši vien esat vainīgi.........neprotam novērtēt un izdarīt izvēli....../visbiežāk pieredzes trūkums/... ....da i savaldit savus instigtus.........skaidrs ka viņas to izmanto.............bet vēlēkais nelaimes čupiņas teijāters vai kaujas babuļa tēls.......ir sabiedrības un meiteņu žurnālu uzspiests steriotips.... ....manuprāt savu dzīvi mēs iekārtojam paši.......un vainot tajā citus........ir ..........!!????
2012-06-11 13:13:53
Es iepazīstoties vienmēr pievēršu uzmanību vīrieša attieksmei pret ģimeni un bijušajām... un cenšos atrast zemtekstus.. un radu māju sajūtu, lai uzreiz redzētu lietas, kuras tracina... un eju uz ģimenes pasākumiem, jo tur var redzēt, to kas ar mani var notikt nākotnē... esmu arī okšķerīga... gribu izpētīt darba vidi...kam nav noslēpumu, tas nebaidās... par konkrēto vīrieti... neiejūtīgs par nožēlu arī dzīve nav likusi saprast galveno- mēs visi esam dažādi-neatkārtojami... un ja pajautātu, visticamāk, ka pats sākumā priecājās, ka sieva nav tāda kā māte... bet tagad protams, grūti būt atbalsta plecam un sieva varbūt arī neprasa... mans draugs mēdz teikt pasaki ko gribas, jo uz pieres tev nav rakstīts.. es dusmojos, jo gribas, lai uzmin, bet no otras puses jāiemācās sievietēm jautāt, jo vīrieši ir gatavi darīt, ja vien zina ko mēs vēlamies... un tas ir jebkurā sfērā, labi ja varu pati, bet nav jādara viss, jo otrs var ātrāk vieglāk un notiek kopā..
2012-06-11 13:31:35
takebystorm ..........viens otrs ir tads aktieris, kuru atkost pat neizdodas mūža garuma.......bet lai Tev veicas ar to sijašanu.............
2012-06-11 13:38:23
takebystorm,nezinu,vai ir pareizi skatīties uz to,ka vīrietis attiecas pret saviem vecākiem.:Labi,es nezinu,cik Tu esi veca,bet,ja sieviete ir pavisam jauna,tā ap 22,tad nav jēgas tam pievērst uzmanību,jo vīrieši sšajā vecumā vēlas izrādīt to,cik patstāvīgi viņi ir, viņiem nepatīk runāt par mātēm,jo tas viņiem liek justies kā memmes dēliņiem,t\\āpēc no tā visa izvairās. Vi\\ņi var visādas muļķibas sarunāt,kaut arī nemaz tā patiesībā nedomā. Tas ir tas vecums,kad vēl īsti nesaprtot,ka laba attieksme pret ģiemni ir liels pluss sievietes acīs. Viņiem kaunās no tā.
2012-06-11 13:39:23
vo vo, takeby, kur precīzi pateici..par to, ka gribas lai uzmin, ko mēs gribam es toč tāda pati Neticu, ka ļoti jau nu skaties uz tām ģimenes attiecībam vnk iemīlies un cauri ir ar tevi Neliekuļo
2012-06-11 13:39:28
Es esmu tā pa sapņiem nomaukoJies, ka dzīvē pat neko negribas darīt.
2012-06-11 13:52:37
neistovij.. esmu jau esmu jauna... un vienaudzi nepatīk... bet nu sijāju gan, neklausos tikai to ko stāsta, bet arī ko redzu... Ann... nokaunos... un piekrītu ir vīrieši, kurus aizmirstas pārbaudīt un pat ja iegūst nevēlamu rezultātu acis tā aizmiglojas, ka normāli padomāt nevar..
2012-06-11 14:00:23
pa sapņiem nomaukojies... tas izklausās, ka drāzis visas, kratot galvu par meiteņu gaisa pilis... piedod, neko nevaru darīt...
2012-06-11 14:02:01
DLLM... būtu jau sen kā laiks Tev savas dzīves pieredzes un ilguma dēļ saprast, ka situācijas maina cilvēkus un te nevar runāt par to, ka kāds kādu pārveido utml... jeb ja pārveido te, tad man rodas jautājums, kas tie par lēļākiem ,ko var pārveidot? situācija, kas maina cilvēkus.. tipisks piemērs - bērna piedzimšana... un tik pasaki, ka visi uber kruti Jūs esiet, lai ar vēl vienas dzīvības ienākšanu ģimenē, starp citu, ko paši esat pie tam taisījuši, baigie meistari , kuriem visa tā situācija iet no rokas \"kā smērēta\" ... pfeeee.... a tajā pat laikā mums sievietēm ar visu jātiek galā (jo mūs izlaižot pa carumu pasaulē, iesmērēja lielāku atbildības sajūtu ) , lai tik bērns guļ tad, kad tam , redz, jāguļ būtu, i vēl vīrs smaida un neskraida apkārt piņņādams, ka vecene, redz, šamo neievēro un atļāvās vienu dienu pagulēt tajā laikā, kad pie katla vajadzēja stāvēt
2012-06-11 14:12:27
Kad palasa, beigts var palikt... Izraadaas, ka Ir taadi \\\" krutie\\\" , izredzeetie, labaakie\\\" , kuriem vinju veertiiba ir tikai sazagtajaa naudaa Vo, vo, tieshi peec taadiem sievietes tiecas-tiesa gan...sievietes ar tikpat seklu moraali un mikstpeedinja/as dabu 50 gados leekaa, kaa sienaazis un laiza sievietei pakalju, lai tik vinju nepamet Un taapat pamet, kad cipari ar 4-5 nulleem uz konta paarskaitiiti Nee nu, es neko nesaku....ir gan taadi, gan taadas... Franc, laiks iepaziities ar \\\'Take, ja vien sijaashanu iztureesi Un tie Tavi aaboli....hmmmm, neizteikshos Shkjiet, ka tieshi par sho gribeeji padiskuteet publiski
2012-06-11 15:08:31
Afro, jēziņ lai priecājs, ka man šitā negaudoja blakus, labi nebeigtos
2012-06-11 16:34:21
Tagad jau sen pārkniebušies līdz kāzām, kad pēc vairs nemaz negribās
2012-06-12 16:44:58