Autors Komentāri: 173
Ir kādai bijis seks, attiecības ar vīrieti- muslimu?Nu lidinās man te apkārt viens, bet esmu dzirdējusi daudz \"visādu\"stāstiņu par viņiem! Izskatās jauks, uzmanīgs, smaržo arī labi....
2013-01-21 00:47:42
Kukainīt, Tu vari man pateikt, kāds ir seks ar Latvieti, kurš arī labi smaržo? Domāju diez vai! Ja cilvēks pievērsies kādai ticībai, tas taču nenozīmē, ka viņš tāpēc seksā būs kas īpašs! Turklāt muslims, kā Tu saki, var būt arī mūsu pašmāju bāleliņš! Ticība kaut kam, nenosaka cilvēka potenciālu seksā! Indieši, Arābi, daudzi no tā gala pievērsušies islāmam...tā kā, konretizē jautājumu, lai gan jēgu tajā tā vai tā nesaskatu! Bhuda baar...nē, salamaleikum...hmm, a re krišna!
2013-01-21 01:18:20
jop, visas biļetes uz šito konci izķertas //www.youtube.com/watch?v=6_QN4nbusfk
2013-01-21 01:27:15
Es takā baidos par tām reliģiskajām fīčam, tapēc ka neko no tā nesaprotu, bet paziņas un draugi saka, uzmanies, viņi nav īsti normāli. Velns, lai parauj, ka viņš man patīk!
2013-01-21 01:27:38
Tak sastūķē kaut ko ausīs, istrās un palaid mājās! Jebš ja patīk, preci nost, būsi viena no padsmit sievām ...lai gan pirms jānoskaidro, ko šams pielūdz! Musulmaņi puikas malači, sievas nēsā uz rokām! Klau, uz šito klubiņu arī es labrāt aizietu http://www.youtube.com/watch?v=m4hXMdrD7ag
2013-01-21 01:36:52
SEV, ausīs!
2013-01-21 01:40:25
Ehh, ramanķika leto//www.youtube.com/watch?v=vovKNqJ3q8w Kukainīt, Tu taču kingdomā zin, labāk atmet domu...lai šis paliek glīts un nevainīgs! Nekas labs nav dzirdēts tajā galā par šamiem...fiktīvās kāzas ar nejautriem turpinājumiem un vēl šis tas, ne iepriecinošs!
2013-01-21 02:03:01
Iesaku ar viņu nebremzēt un likties gultā. Pēc tam meklēt nākamo no kādas citas reliģiskās apvienības vai sektas. Beigās varēsi sociālo zinātņu studentiem lasīt lekciju par reliģijas ietekmi uz indivīda seksuālajām fantāzijām
2013-01-21 05:51:32
Kukainīt..... pareizi tev pazinas saka.. tu nemaz nepamanīsi, ka jau būsi ievilināta viņu sektā..
2013-01-21 06:53:23
muļķi jūs esat,tiešām. Ir ticības,kurās pēc pirmā seksa jānogalē savs seksa partneris. Es neiesaku pīties ar tādiem.
2013-01-21 06:56:05
It kā kristieši būtu īsti normāli... Tak vispār, kuri tad ir tie normālie?
2013-01-21 06:58:06
Piekrītu Cpp..........Kukainīt.......norullē ausis un neklausies viņa medussaldajos solījumos un tekstos. Jā, es zinu, ka viņi māk daudz skaistāk runāt nekā mūsu vietējie bāleliņi. Esmu pati izbaudījusi, bet tikai tādā līmenī kā Cpp teica . Toties manos rados šis stāsts ir smagāks .........meitene samīlējās,sākumā viņš piekrita un atbrauca uz šejieni dzīvot pie viņas. Viņš darbu te dabūt nevarēja, strādāja tikai viņa - tad iedomājies kā jūtas seiviete uzturot vīrieti un arī viņš nejutās sevišķi labi. Pie tādiem apstākļiem šīs mīlestības sāk ļodzīties, bet viņi izturēja - viņa atstāja savu pusaugu meitu te pie vecvecākiem un aizbrauca uz viņa dzimteni. Piedzemdēja viņam vienu bērnu. Kamēr bērniņu gaidīja - visi lidoja viņai apkārt(arī visa ģimene), bērns piedzima un lutināšana beidzās. Viņai bija jākļūst tādai pašai kā visām musulmaņu sievietēm - kur vīrietis ir galvenais un viņa ir tikai bērnu atražotāja - latviešu meitenēm, kas te ir savādāk augušas tās ir mocības. Un ja nu vēl raksturiņš nav tas maigākais, tad.....uhhh..........nu jā - un tā 5 gadu laikā mīlestība ir beigusies un meitene grib uz latviju. Bet - fig vam tas nazivajetsa - brauc, bet bez bērna........ kamēr viņa prātuļo- tikmēr ir atkal stāvoklī................pagaidām stāsta turpinājuma nav. Tā kā, Kukainīt...........domā......
2013-01-21 07:07:04
Jezup, vispār jau sekss ar zirnekļiem (dzīvniekiem) var tāpat radīt kaudzi dažādu problēmu.
2013-01-21 07:12:13
mjaa taam sievieteem toc ar galvu nafff riktiigi............. grib melnos......... grib musulmanjus....... nebriniitos, kad kaada aizbrauktu uz Meksiku un apreceetu Maiju indiaani, skraidiitu pa mezu ar vaaverei prieksaa piesegtu lapinju, trusiku vietaaa.............nju, jaa miilestiiba..........ko tik nepacietiis........... nju pisties jau protams var, bet ja traapa triis piles, tad pipec..........jaadzemdee buus salmu naminjaa ar niedru jumtu.......
2013-01-21 07:32:26
Riki.........nu neskraida vairs tie Maiju indiāņi ar lapiņu priekšā ............ ......apskatījos
2013-01-21 07:34:41
Rinci kaa neskraida..... ........es vispaar dazkaart briinos uz ko sievietes ir gatavas deelj miilestiibas( ja ir iista, bet ej tu zini) un skaistas dziives.............laikam jau daudzaam sievieteem naff nevienas aktiivas smadzenju suunas..... Kaa veejs puush, taa arii lokaas pa veejam.........
2013-01-21 07:47:11
Riki..........dabā ir dažādi koki - ozoli, egles, bērzi utt. un daudz kārklu
2013-01-21 07:49:24
Hey! Paldies, visiem par padomiem!!!! Šis tas lika pasmaidīt. Par \"Tak sastūķē kaut ko ausīs, istrās un palaid mājās! \" un \"Iesaku ar viņu nebremzēt un likties gultā. Pēc tam meklēt nākamo no kādas citas reliģiskās apvienības vai sektas. Beigās varēsi sociālo zinātņu studentiem lasīt lekciju par reliģijas ietekmi uz indivīda seksuālajām fantāzijām \" nopietni padomāšu! Skaidrs, ka fiktīvas laulības šim nevajag, ar papīriem tam viss ok, bērnus šim ar nevajagot, labprāt draudzējas ar manu. Mēs strādājam vienā darba vietā, kolektīvs mazs, visi par viņu izsakās tikai pozitīvi. Laikam jāistrāš...... Sportam un pieredzei! Atskaites būs pēc.....
2013-01-21 17:57:49
Nopietna pieeja, lūk šis man patīk!
2013-01-21 23:18:31
davai davai 15 sieva maiss galvā ja kas nepatīk ar stibu pa ribu skaidrs ka vietējie šādu adrenalīnu nodrošināt nevar
2013-01-22 12:24:23