Autors Komentāri: 674
Esmu vīlies, ka Svētais te startējis kā sieviete arī Argentum wink: Merza, ieraksti mani loxu sarakstā, jo es nemāku dabūt ko gribu...vai varbūt nemaz nezinu ko gribu Neticu, ka kāds vai kāda šeit nekad nav ticis pie seksa, taču skaidrs ir viens, ka bez literārajām dotībām ir visai pagrūti virtuālajā vidē tikt vispār pie kkā. Sievietei ļoooti strādā bilde, turpretī vecim tā palīdz tikai par 50% tikt pie tjip garantētā rezultāta. Pa lielam taisnība ir jums visiem un domāju, ka katrs dabū kko no sev aizsniedzamā plaukta. p.s. Piektais likums ''Nav muskuļu un naudas, mācies drukāt!''
2016-12-09 14:02:08
D
2016-12-09 14:03:00
"Minētais, protams, nav noliedzams. Bet, tik pat labi var papildināt arī ar - Proshu neobopshjatj.........pie vienas sienas nav liekami visi" "Tas nav akmens tikai veču dārziņā, bet arī pašas sieviete pie tā ir vainīgas, ka vīrietis pilnīgi neiespringst un runa visu pa tiešo, kas uz mēles. Protams ir pilns ar neizglītotiem, prastiem večiem, bet pie vīriešu prastās attieksmes, mūsdienu sievietes arī ir vainīgas. Pa kaktiem devējas un uzpērkamās sievietes ir notrulinājšas vīriešu prātu attieksmē pret sievieti. Realajā dzīvē jau neviens neiet klāt un neprasa, lai stāsti uzreiz savas sexualās vēlmes. Tāds ir interneta virtuālo virinātavu spožums un posts. Naivi ir sēdēt un cerēt, ka atrakstīs stalts briedis un skaisti pavedinās tieši mani." zem šitiem parakstos un vēl piebildei, kā P.S. Ja sieviete sakarina profilā (da jebkur, jebkurā saitā) plikas bildes, tad ir stulbi no vīrieša prasīt tādu pieklājību, kā Argentum te skaisti apraksta... un ne vārdu par seksu... Varbūt vienmēr nevajag cita acīs skabargas meklēt, bet der paskatīties arī savos baļķos? Jūs pieprasat vīrietim saprast sievieti un viņas vēlmes, bet pašas vīriešus saprast nevēlaties...
2016-12-09 14:03:18
Veči, you are missing the point: nevajag ar mani strīdēties par "pareizi es saku vai nepareizi". Paskatieeties, ka visas sievietes man te piekrita! Tātad хватит прерикаться и просто следуйте инструкции - и будет вам феерическая ебля(зачеркнуто) счастье!
2016-12-09 14:04:49
07 aga, biju startējis te nesen, bet nui nah... tas ko bija jālasa... labi saprotu sieviešu sašutumu, bet tai pat laikā, par ko sašust, nav jau te nekāds tamborētāju pulciņš!! un jā, tu apstiprini to ko es teicu, viss ir. Tiem kas to vēlas un prot!
2016-12-09 14:05:31
Aleksis, без труда не вытащишь и рыбку из пруда!
2016-12-09 14:06:46
aleksis izrāvi man vārdus no mutes! Lai paskatās pašas uz sevi, saliek pupu un dirsas bildes un gaida princi baltā zirgā ar aristokrāta manierēm!!! ok, šai klasē nelieku tās sievietes kuras arī šīs ķermeņa daļas prot skaisti pasniegt, tās arī var to pieprasīt, bet spoguļbildes....
2016-12-09 14:08:30
Argentum, tas ka sievietes piekrita, neko daudz nenozīmē... paskaties kā jebkurā emocinālākā ziņā (portālos, soc. tīklos) pilns ar piekrītošiem komentāriem... tur neviens nedomā, bet automātā emocionāli piekrīt un sieviete ir pārsvarā emocionāla būtne par šo "без труда не вытащишь и рыбку из пруда!" nenoliedzu un nesaku pretējo. bet man kaut kā teikt melus un lišķības nepatīk... vēl viens iemesls, kāpēc sievietes ir vīriešus sabojājušas, un tad pašas sūdzās, ka viņi ir meļi...
2016-12-09 14:12:42
Sv kurmi, ja es apmaksāšu sev fotosessiju pie Sokolova, tad tev būs jāved mani uz Vincentu un pēc tam jānostrādā līdz pieciem MANIEM orgasmiem. Tad tie būs samērīgi pūliņi. Ja šejienes kungi piedāvā randiņu mašīnā, makdonaldā, statoilā, uz ielas stūra - tad tēla ieskicēšanai pietiks i ar spoguļbildēm!
2016-12-09 14:13:28
Alex - Ja vīrietis vēlēsies, viņš spēs skaisti sakoļīt dāmu gan vienai naktij, gan kaut kam nopietnākam!
2016-12-09 14:13:32
Esmu bijis ar divām sievietēm uz satikšanos kas ir izvietojušas glitu auguma foto,ķermenis perfekts kā pilna mute ar siekalām bet satiekoties es pirmai pat negāju klāt izlikos kad neorganozēju randiņu jo tā seja bija man vienkārši nepieņemama,otra bija daudz maz uzkrāsojusi sevi bet ka pavēramuti vaļa tā es vienkārši atklanijos neliekuļojot izteicu kad negribu lieki laiku tēret un sēdēt un dzert kafiju.to labak noperku statoila un pakoķitēju ar pardevējām
2016-12-09 14:14:23
Šī ir viena no retajām tēmām, kur jau sākumā, aiz pirmā posta, var tēmu arī slēgt. Viss pārējais ir tikai attaisnojuma meklēšana. Padomājam paši - vai tad sieviete ir pie kkā vainīga, ja kāds kārumnieks viņu nevar/nemāk/nespēj dabūt?
2016-12-09 14:17:03
argen nu bet tu jau vairāk neko arī neesi pelnījusi kā atsūkāt maķītī :D nu tas tā apskatot tavu profilu. Atkārtošos tām kas nesaprot: za što baroļis, na to i naparoļis!!!
2016-12-09 14:18:05
Argentum - ja vēlaties, lai jūs aplidotu, tad ļaujiet to darīt - tur laukā! Sist ar pirkstiem pa glaudāmo ierīci, nav tomēr tas pats, kas kopā paēst vakariņas!
2016-12-09 14:20:17
Džo - vienmēr esmu teicis
2016-12-09 14:22:46
Ļauju gan, ļauju gan aplidot! Protu novērtēt labu flirtu, labu attieksmi, labu komunimāciju un atmosfēru un esmu gatavais eņģelītis un pateicības iemiesijums par labi pavadītu laiku. Dārgas dāvanas man nevajag, uz maldīvām pati varu aizlidot, precēt sevi nepieprasu - tikai uzcienāt ar vakariņām un iepriecināt ar saturīgu sarunu, kas naktī var pārtapt par ķermeņu sarunu...
2016-12-09 14:24:54
bum, joperesetē, bet slikts taču ir tas kareivis, kurš negrib kļūt par ģenerāli
2016-12-09 14:26:23
...jā, nožēlojamās spoguļbildes..... Nākošreiz , apmeklējot ginekologu, palūgšu, lai nobildē. Nav man privāta fotogrāfa....
2016-12-09 14:28:05
mācaties :D
2016-12-09 14:28:11
Man bija slinkums pārlasīt visus komentārus, bet tā ir lieta (pirmais posts), zem kuras es parakstos... Arī mans standarta pirmais jautājums ir "Kā Tu raksturotu sevi kā personību?" Biežākās atbildes - "180cm, 85kg, 18cm, tumši mati, zilas acis, ļoti gribošs" Manuprāt, tas visu izsaka... Man šeit nav "nepieklājīgu" bilžu, lai mani automātiski uztvertu kā "sagaidīšu Tevi guļot plika uz slieksņa, pavērtām kājām"... Bet tajā pat laikā ir saņemti arī teksti "ja jau Tu šeit atrodies, tad Tu 100 punkti dod visiem un Tavs pienākums ir iedot arī man" Diemžēl, 90% gadījumu ir tieši tādi... Pārējiem 10% šeit ir sekss :D Pēc viena un tā paša lasīšanas gada garumā esmu atmetusi ar roku domai šeit kaut ko reālu atrast... un esmu mainījusi savu pozīciju šajā portālā...
2016-12-09 14:28:42