Autors Komentāri: 674
SG,gulēšu Tev blakus uz sliekšņa,ņemsi mani?
2016-12-09 14:34:25
Ak ta tāpēc mani visas ir atraidījušas
2016-12-09 14:40:44
Argentum - nu redz! Mazāk skaistas sarakstes, bet vairāk reālu tikšanās, kur lietas pa plauktiņiem saliksies labāk redzamāk un taustāmāk! JC - maķītis un randiņš mašīnā Arī tā var ātro adrenalīnu noķert! Džo - arī taisnība!
2016-12-09 14:41:19
Kron, da labi... Tevi es ņemtu gultā blakus, un Dilli ar, vietas pietiks... Segas gan man tik divas, bet atdošu Jums katram pa vienai un pati kaut kā... pledā satīšos un villenes uzvilkšu...
2016-12-09 14:42:34
Uz mājas sliekšņa jāguļ tad, kad podi ir nogāzti un piedošana kaut kā jānopelna!
2016-12-09 14:43:10
Lai nerakstiitu gari... : 1. Pilniigi piekritu 1.postam 2. Skaidrot ir bezjeedziigi (kas saprot, tam nav jaastaasta) 3. Arii mainu savu portaala uztveri (paareeju uz bla bla bla) Nafig!
2016-12-09 14:43:12
Cik gan bieži šis visu sabojā, tiešām to nevajag skaļi teikt. Ja tu gribi no viņas seksu, tad šis vārds vispār nedrīkst atskanēt ne reizi, kamēr jūs jau nebūsiet abi vienā gultā. Pele pati zina, kādēļ kaķis viņu ķer, bet visa jēga ir tieši ķeršanas spēlē! Ja viņa tev jau atbild uz vēstuli, tad viņa dod tev iespēju sākt viņu ķert! Sāc ķert, bet netuvojies seksa tēmai sarunā. (c)
2016-12-09 14:44:48
Dāmas, tikai neraudiet! Šī iespējams nav īstā vieta, kur atrast to, ko tiešām vēlaties! Nevajag sarežģīt vienkāršas lietas
2016-12-09 14:45:49
Bums... Arii tu, Brut.
2016-12-09 14:47:49
Pačuksti...pa draugam...-Kur ir īstā vieta?
2016-12-09 14:47:50
Bumbum, negribu izklausīties augstprātīga, bet man dienā vismaz 3 gabali sauc uz tikšanos. Kad man dzīvi dzīvot, ja ar katru iet uz reālo tikšanos (kas vismaz pusotru stundu aizņem? Man, vai zin', i darbs, i hobiji, i draugu loks ir, kam veltīt laiku vajag! Jums ir iedota iespēja ar vārdiem vien (neko nemaksā) apburt dāmu tepat sarakstē, lai viņa pati gribētu iet uz tikšanos ar tik šarmanto tevi un tad viņai vēl mazāk uztrauks, cik glauns randiņa scenārijs. Jo galvenais ir konnekts starp cilvēkiem!
2016-12-09 14:49:14
dārgās sievietes, bet ko jūs gaidat, vai cerat sagaidīt brīnumus.. nu nebūs tā. vīrietis pats meklē ar ko un kāgrib iepazīties un ar ko turpināt saistības, ja jums šeit neko nepiedāvā tad arī par jums nav lielākas intereses kā par mērcamgaļu.... liekat pilnu auguma bildi ar jūsu aprakstītu un nopietnu nostāju un redzēsiet kad jums liks mieru, ja nu kāds retais indivīds atradīsies kas spēj izpildīt jūsu prasības un nostādīto latiņu tad ticiet man viņš atsauksies, ja ir klusums un uz jūsu dibenbildes nāk niepiedienīgi piedāvājumi nutad soory tādasjūs esat un tam puisim to arī vajag
2016-12-09 14:50:11
Nu tā saprotu vienu ka man šrit darīt nav ko. Nemāku koļit uz seksu. Es konkrēti jā nē RAZBEŽAĻIS. Ko tur daudz un ilgi raustīt to peli aiz astes. Kal dzelzi kamēr karsts atdzisīs būs grūtāk kalt vai vispār nekalsies. .Un pats galvenais .Neiedos viena iedos otrā,neiedos otrā iedos trešā neiedos trešā NOPIRKŠU CETURTO.
2016-12-09 14:57:54
bum aga, dzīves daudzveidošanai tas der :D
2016-12-09 14:59:42
Pe ? Zapte - nezinu, tiešām nezinu Argentum - Tev arī ir iespēja izvēlēties iet vai neiet!
2016-12-09 15:06:39
JC - aga! Ja ar attieksmi viss OK,. kāpēc gan nē! tikai lai tas nekļūst par ieradumu!
2016-12-09 15:08:18
Es būšu puišu pusē. Arī nesaprotu, kamdēļ viņam/iem iespringt uz kādu, ja turpat blakus ir tāda, priekš kuras nemaz nav jāiespringst. Pati uzprasās, pati piedāvājas. Un ja vēl izskata ziņā tā sieviete atbilst - ir ok, tad vispār haļava un viss notiek. Te lielais vairums ir precēto/aizņemto, kuram nav nedz vēlmes kaut kā iespringt uz daiļrunību. Ha, un par to kas patīk vai nē seksā, ir sākotnēji jānoskaidro, vai anālo piekopj vai nē. Ja nē, tad next kandidāte Pareizi meitenes jau te pieminēja, laid visu garām. Te var bla bla bla, un tikai 1% var būt ar lietderības koeficientu. Bet lai līdz tam vienam tiktu, ir tik daudz jēlības jālasa un jālasa, nu neko darīt, ja vēlies isties ar "kvalitāti" Bet es saprotu arī Argentum. Protams ka isties gribas ar "kvalitāti" (lasīt vīrieti kurš ir tā vērts), nevis kaut kādu max 7 klases pabeigušu neandertālieti, kuram nekā naU vai paC domā ka irA zeBest utt. utmldz.
2016-12-09 15:08:59
Pa tēmai, bet varbūt arī ka nē, bet varbūt arī jā. Pirmajā vēstulē oriģināls, interesants un asprātīgs teksts darbojas tieši tā pat kā pliks "Labdien", bez īpaši jūtamas aktivitāšu atšķirības. Bet par nepiedienīgu piedāvājumu izteikšanu jau pirmajā vēstulē piekrītu, ar dāmām tā iesākt sarunu neizdosies.
2016-12-09 15:10:31
bum aga, tāpēc maķīts ir jāpamaina uz luluu D anna friends
2016-12-09 15:13:19
Vispār lielākai daļai sieviešu profilā +/- rakstīts čo po čom Ja ok,atzīstu ir arī deva šutkas(vismaz manā profilā tochna),bet ja man profilā rāakstīts,ka maksas pakalpojumus nesniedzu!!!Tad kāda velna pēc jautāt stsūkāsi par atlīdzību? (C) Es saprotu, ka tagad veči(visi foruma veči) mēģina sabiezināt krāsas un skazats što djefkas arī ņi zolota Bet es varu pateikt vienu,lielākā daļa vienkārši neprot lasīt,ja tomēr izburto,tad domu nesaprot Labākais ieteikums seksam.lv vīriešiem -IEMĀCĪTIES LASĪT!LASĪT UN RUNĀT!NEAIZMIRSTOT ,KA OTRĀ PUSĒ MONITORAM SĒŽ CILVĒKS!!!
2016-12-09 15:13:21