Autors Komentāri: 152
Ir tā , ka man ir 26 gadi un ir bijušas tikai pāris meitenes kuras ir manā vecumā vai jaunākas , pārsvarā bijušas vecākas , no 30 līdz 45. Attiecības bija ar 42 gadus vecu sievieti. Lieta tāda , ka man nesimpatizē ne fiziski , ne garīgi pavisam jaunās meitenes. Sekss ir daudz labāks ar vecākām. Īsāk sakot neesmu no tiem kuriem patīk ciešas vagīnas un no tā saņemu baigo baudu. Tieši otrādāk , patīk apmierināt sievieti un no tā es pats saņemu baudu un apmierinājumu. Attiecībās man patīk sievietes neatkarība , sava galva uz pleciem , pašpārliecinātība , zin ko vēlas un viss pārējais. Ienīstu sīko meiteņu izlēcienus , izturēšanos , neapdomību , nepašpārliecinātību un visu pārējo , tapēc vienmēr skatos tikai uz sievietēm 30++++++. Kā ir Sievietēm , kapēc jaunās copē vecos ? Stabilitāted dēļ ? Patstāvības ? Viņiem ir spēja uzturēt tevi ? Kapēc daudzas 35+ sievietes pieturas tikai pie sava vecuma večiem ? Viņi takš ir pretīgi , neaktīvi , reti kurš ir materiāli nodrošināts un var parūpēties par meiteni , vienīgā interese viņiem ir sēdēt 24/7 pie TV un kasīt pautus. Kas tur ir pievilcīgs ? Labi , jauni džeki visbiežāk ir materiāli nestabili , strādā kautkādā narvesenā par miņimalku un tērē naudu alkoholā , bet taču , ne visi tādi ir Kapēc uzreiz uzlikt ultimātu \\\"Kategoriski nē\\\" ? Un kā ar jaunākiem , kas vecākai sievietei patīk jaunākos puišos ? Vizuālais ? Ķērmenis nav nošļucis ? Temperements , spontānisms utt. Pastāstiet. Es ceru, ka šī sadaļa nepārvērtīsies par komentiem ar koļīšanas un \\\"gribu tevi \\\" frāzēm , kā tas notiek visos citos topikos.
2013-11-18 16:49:50
un kas tais jaunajos. .? . /ja jau visi veči 24/7 sēž pie tv un kuli kasa. Tad man domāt, ka jaunie tik dzer un logus dauza. .
2013-11-18 16:58:13
domaju,ka gadiem nozimes,ja tev cilveks patik un tev ar vinu ir labi.Kpaec gan nedzivot tad kopa vai neveidot attiecibas.ja runa par jauniem puisiem ja vini ir seksigaki,bet ari pec 30 gadiem vriesi ir labi izskatas un ir seksigi un nemami..man pasai personigi ir 7 gadu starpiba ar otru pusi..un ko doma,parejie mani neuztrauc
2013-11-18 17:00:08
Er4us , vecāki vīrieši ir garlaicīgi , nav tik aktīvi , ikdienas raizes , rutīna , galva ikdienā aizņemta par to kā parūpēties par ģimeni , tad vel pretrunīgums , savu vēlmju uzspiežana , jo redz viņam ir garlaicīgi kautko darīt vai diskutēt. Un jaunie puiši kas dzer un dauza logus ir no tā gala kuri ir nespējīgi attīstīt intelektu un viņi nav pieskaitāmi pie \"Jauni puiši\" grupas. maikija , jā arī tev ir taisnība , bet 7 gadi nav nekas daudz. Tas labi , ka neuztrauc pārējo domas.
2013-11-18 17:05:29
manam draugam sieva ir 14 gadus jaunāka. . Un kad viņi sagāja kopā, viņs bīj pliks un nabags. . Tā kā nauda te nepričom.
2013-11-18 17:06:30
Man noteikti gadiem ir nozime. Interešu loks līdz 5gadi jaunaks ,vecaks max 2-3 gadi. Pārejie var iet dēt Ne visi mana vecuma vīrieši ir neveiksminieki. Ta pat ar jaunuljiem-dalja dīkdieņu vienigais,ko spej piedavat seksu mana dzivokli. Man tas točna nav vajadzigs. 26gadigajiem testestorons traki augsts vel,lidz ar to piš kura dod. Un vecakas tas ir tikai aizsegs veča kompleksiem.
2013-11-18 17:07:20
Er4us , manai māsai ir 25 , viņas vīram ir 45. Viņš arī nav naudīgs. Kas ir tas iemesls ?
2013-11-18 17:07:48
hm. . Kim, Tu toč zini, ka sievietēm patīk apdzērušies logu dauzītāji?
2013-11-18 17:08:27
ja nav daudz ,bet ja ari but teiksim jaunaks puisis ari tas mani neuztrauktu,un es domaju,ka jebkurs virietis ir labs gulta,kaut vai cik vinam butu gadi.
2013-11-18 17:08:28
Kim: rodas sajuta,ka tev visi slikti,tikai tu tads superigs.... Brrr...
2013-11-18 17:09:18
Miltjem , dīvaini , bet te atkal nevar likt visus vienā maisā. Cik noprotu tu tēmē uz \"nenopietns\" raksturojumu. Es saprotu , ka tev šeit šitajā saitā raksta nogribējušies sīkie , un visi viņi vienādi , bet tie kuri šeit atrodas , arī nāk ar tādu mērķi , tapēc viņi tādi ir. Dzīvē un tie jaunie kas ir guvuši lielāku dzīves pieredzi nekā daudzi 40 gadīgi dzīves veterāni , viņi ir daudz savādāki. Bet diemžēl tu to neuzzināsi jo tev ir tas \"kategoriski nē\" variants Nedusmojies tas nav apvainojums.
2013-11-18 17:13:35
Vecumam pārsvarā nav nozīmes! Katrs zina ko vēlās un ja ar otru cilvēku to var sasniegt tad kāpēc ne? 10 gadu starpība var būt par iemeslu ad ja vienam ir 20 un otram ir 10
2013-11-18 17:14:42
Kim: es uz tadiem ka tu tiesam nedusmojos. Ari dzive zinu jaunos... Paldies,pamperus lai vinjiem maina vecas vecenes,kuram bail no vientulibas. Bet sitos 20+jaunuljus ka tu,piedo,yzskatu par slimiem,ka grabstas gar savas mates vecuma sievietem. Un tu ,kim, nu nesaki ka esi labaks par 40gadnieku... Nu nelieli sevi. Tas jau parada tavu izmisumu
2013-11-18 17:19:02
Es nesaku , ka esmu labāks par jebkuru 40 gadnieku , bet zinu , ka esmu labāks par daudziem , vairāk sasniedzis un vairāk spējīgs dot. Tu varētu pateikt , ar ko viņš būtu labāks par mani ? Un beidz , ar izmisumu man viss kārtībā. Ja būtu tāds izmisums izšķirstītu sludinājumu lapaspusi gribulv portālā. Vienkārši , tas , ka piešķir gadiem tik lielu nozīmi , tas liekas muļķīgi.
2013-11-18 17:33:31
KimD gudraki,veiksmigaki utt... Bieži lasu un smaids... Ja es butu kopa ar kadu 40gadnieku,tad vins noteikti butu labaks par tevi, jo es esmu ar vinju kopa,ne ar tevi.. Ps: gruti no mob rakstit.
2013-11-18 17:39:24
Vienbalsīgi ar No name!
2013-11-18 17:39:30
Tu ar mani nebūtu kopā tikai tapēc , ka neietilpstu tavā gadu kategorijā , kaut arī es būtu milionārs , gudrs , skaists , un nez kāds tur vel.
2013-11-18 17:42:22
Kam.es pieskiru uzmanibu ir tikai mana darisana.
2013-11-18 17:44:18
Aplauzās!
2013-11-18 17:46:38
Kim: tu vari but kas vien gribi... Es dzivoju un velos to,ko velos es. Izklaidei ari kadu naudigaku pampernieku panjemtu,bet kopdzivei,attiecibam- to ko jau rakstiju ieprieks.
2013-11-18 17:46:57