Autors Komentāri: 127
Ar vairākiem cilvēkiem ir runāts par pirmajām pieredzēm gan seksā, gan attiecībās un praktiski vienmēr tas atduras pret to, ka mums ir viens vai divi tie īpašie cilvēki, kas ir likuši paskatīties uz daudzām lietām savādāk. Paskatīties uz attiecībām no cita skatu punkta, iemācījuši, ka varbūt reizēm ir sevi kaut kur jāpiebremzē vai tieši pretēji kaut kur ir vairāk jāļaujas pašplūsmai. Tas pats ir arī ar seksu un mūsu vēlmēm seksā. Paveroties apkārt uz cilvēkiem, kas man ir apkārt un viņu stāstiem gandrīz katram ir bijis tas viens īpašais cilvēks, kas ir parādījis, ka sekss varbūt arī savādāks, nekā esam pieraduši. Ka ir normāli vēlēties arī ko citu, ka nav problēmu eksperimentēt un ļauties kam jaunam. Manā dzīvē ir bijuši trīs šādi vīrieši. Pirmais man parādīja, ka ir jārunā par seksu un savām vēlmēm. Parādīja, ka varu iet un jautāt otram cilvēkam par to, kas viņam ir nepieciešams un kas viņam labāk patīk. Parādīja, ka sekss var būt vienkāršs un jautrs un bezrūpīgs. Otrs man parādīja, kas ir eksperimenti, kā tas ir iesaistīt gultā kaut ko jaunu un, ka no tā arī nav jābaidās, ka tas ir normāli. Trešais cilvēks man parādīja, ka manā ķermenī ir vēl kas neiepazīts un, ka es varu gūt vēl jaunas baudas virsotnes. Ka tas ko es pagaidām esmu iepazinusi tas vēl nav galējais, ka ir vēl un vēl ko par sevi varu iemācīties. Kaut vai esot pirmajās nopietnās attiecībās un eksperimentējot jau pašā sākuma ar to, kas ir sekss, mēs mācamies kaut ko no otra un, ja noveicas ar partneri viņš palīdz sevī atklāt jaunas škautnes. Jautājums ir tāds, vai jūs arī esat sastapušies ar tādu sievieti / vīrieti savā dzīvē, kas ir licis pārvērtēt savu vērtību skalu gultā un palicis spilgti atmiņā ar pozitīvu skatījumu un jaunām iemaņām, tā teikt mainījis uzskatus par to kāds var būt sekss? Un kas ir tas ko esat ieguvuši no tādiem cilvēkiem? Kāds bija jūsu pirmais nopietnais partneris gultā un ko viņš jums parādīja šai gultas pasaulē?
2016-07-15 21:35:37
Mēs ar vīru bijām nevainīgi, kad satikāmies gultas pasaulē. Tur arī mācījāmies Bet jā - tieši šeit es esmu satikusi labus un gudrus cilvēkus, kurus cenšos nepazaudēt. Vienmēr esmu teikusi, ka sākums ir vislabākais. Tad viss ir kaut kas jauns un satriecošs, lai kāds ar nebūtu.
2016-07-15 21:48:34
O jā..man bija vīrietis, kas beidzot nepakļāvās manam diktātam gultā, un viss notika pēc viņa prāta.Nenoliegšu man toreiz bija orgasms, jo beidzot vīrietis pakļāva mani nevis otrādi Bet pārējā apzinīgajā savā dzīvē viss tas kas man pašai ir sagribējies paeksperimentēt ir izdevies par to pat īpaši neiespringstot. Izdomāju, ka gribu vīrieti sieviešu veļā..voilā tādu piespēlēja māte daba, gribēju grupu voulā...māte daba piespēlēja. Man nekas nav nācis cita ierosināts.Viss tikai tas ko pašai tajā brīdī ir gribējies.
2016-07-15 21:49:06
Bija cilvēks, no kā es cerēju šo to "iemācīties". Cerētais laikam nepiepildījās, bet tā vietā tika iegūtas citas mācības, precīzāk, iemācījos un sāku skatīties uz seksu no pilnīgi cita skatu punkta. Par to reizē esmu ļoti pateicīgs un laimīgs, bet reizē arī nelaimīgs, jo pagrūti ar tādu skatījumu iekļauties pie mums vispārpieņemtajos rāmīšos. Tā esmu sev sagādājis problēmas. Pārējais? — pārējo pats par un ap sevi esmu pētījis, izpratis un apguvis, nav kāda konkrēta cita persona bijusi "vainīga". Ir veicies ielaisties pārsvarā ar tikai ļoti spilgtām personībām, kas gan pats par sevi vienmēr ir mācība, patīkama mācība.
2016-07-15 21:55:23
Un iekritiens ir tad, ja dabū kaut ko patiešām labu. tad atpakaļceļa nav..
2016-07-15 21:57:19
Jebkurš cilvēks kurš ieiet tavā dzīvē nāk ar mācību...sliktu vai labu..bet mācību.
2016-07-15 21:57:35
spidala, bet vai jāiet ir atpakaļ?? Ja nākamais nevelk, tad tajā brīdī Tu kļūsti par skolotāju tam.
2016-07-15 21:58:02
bū, atkal pedagoģija.. man labāk patīk, ka māca mani
2016-07-15 22:00:10
Spidala..nu beidz..tavā ta senumā...
2016-07-15 22:01:04
Bāc, es arī gribētu tā... gribu Annu, un voilā, Anna grib arī mani
2016-07-15 22:01:20
Nuja, tieši manā senumā. Bija interesanti, ka dažus seksa veidus man samācīja 25 gadus jauns puisis.
2016-07-15 22:02:01
Afro..es paklusēšu šoreiz
2016-07-15 22:06:39
Tā.. tagad par tēmu. Kaut kā ir sanācis tā, ka es esmu bijusi iniciatore kaut kādām vēlmēm gultā. man pat nav par ko diskutēt šajā sakarībā. Attiecīgi esmu tiekusies uz tādiem vīriešiem, kas manas vēlmes var izpildīt un lai būtu man saistoši. Bet, bet.. es nekad neaizmirsīšu to sajūsmu, kad iepazinos ar vīrieti, kurš runāja!!!! Goda vārds es biju mēma, jo viņš varēja par dzīvi runāt nakts garumā, bet to darīja tā, ka man ne uz mirkli nekļuva garlaicīgi! To es nevaru aizmirst vēl līdz šai dienai
2016-07-15 22:07:38
Bet vispār jā spīdala, Tu tak nāc no padomijas, kad it kā seksa nebija.Nav jau brīnums, ka tev visa kā jauna samāca.Bet nu ka 25gadīgs...wow tur jau ir uvažuha no manas puses.
2016-07-15 22:08:10
Anna, tas tā ļoti optimistiski — saņemt mācību no visiem cilvēkiem mūsu dzīvē. Garām staigā tik daudz tukšu un vienādu cilvēku, kas vairāk kā statistiku veidot nespēj.
2016-07-15 22:08:24
Anna, inlove:
2016-07-15 22:09:27
MK..es runāju par tiem kas ieiet tavā dzīvē, nevis garām staigā un veido statistiku.
2016-07-15 22:12:11
Nu, labi, var arī tā. Man tik sākotnējā doma šķita, ka no visām saņemtajām mācībām ir dažas, kas stāv pāri visam un ir mainījušas būtiskas lietas mūsu dzīvēs. Nevis tikai devušas mācību.
2016-07-15 22:22:46
Man bija pirmā dūda, pie kuras es cītīgi strādāju, tā teikt melnu muti strādāju, bet rezultāta nekāda. Biju sevi iedzinis normālos kompleksos, ka lai arī kā censtos īsti nekam nederu. Tad nu pie apvāršņa parādijās dūda, kas bija nedaudz vecāka par mani, precēta. Es viņai pirmo O sagādāju pāris min laikā un man pašam mute pavērās, wow, tiešām es uz ko tādu esmu spējīgs? Pamēģināju atkal, wow, atkal nostrādāja. Tad nu tas cilvēks bija tas, kas man iedzina sava veida pārliecību pār sevi tajā. Pēc tam nākošās attiecībās dūda no manīm spēja izspiest agresiju un to, ka es pret viņu seksa laikā varu pacelt roku, kas man agrāk bija TABU. Šobrīd es atkal bez tā nespēju vairs iedomāties savu dzīvi. Tas pa lielam ir bijis lielākais lauziens manā seksuālajā dzīvē. Šobrīd pēdējos gadus neviena īsti nav bijusi spējīga atnākt un sagriest manu pasauli, bet ir tādas ar kurām tā pasaules izbaudīšana ir daudz patīkamāka un ir vēlme uz ko vairāk. Bet nu cik zinu, tad es vismaz trijām esmu bijis tas, kas viņu pasauli ir kaut nedaudz, bet sadragājis un ienesis jaunas vēsmas, kas protams priecē, jo tas nozīmē, ka tie cilvēki iespējams mani atcerēsies uz mūžu.
2016-07-15 22:24:29
Ha..es arī esmu paliekoša seka Bet jebkurā gadījumā ir prieks, ka spēj citam pavērt priekšskaru uz ko jaunu. Vai viņš tur ieiet vai nē, tā jau ir tā otra izvēle.
2016-07-15 22:40:49