Autors Komentāri: 768
Mja, atkal jāpiekrīt DLL ar balsoju par vienkāršu seksu....bez saistībām( tjip jūtām)................bet tā diemžēl nenotiek
2008-06-02 07:18:22
Chasy.... bij jaasaka.... sievietes cuukas..... viiriessi ar nav labaaki....tik viiriessi retaak samiileejas savaas miilaakajaas....!!!
.... SSitaa bij pareizi....
2008-06-02 07:19:22
Biidmeer...
Band.....parasti muusu domugaajiens sakriit..............bet sheit gan atllaushos nepiekrist...........
2008-06-02 07:19:26
Dalailama.....
Vispaar taa aizdomiigi....
Juus ar Fantu vienlaiciigi ... uzradaaties.................................................................................................
2008-06-02 07:19:54
bidmer... nu ibio peso tu tak nevari zinaat kad tev ta alove uznaaks... no ta anav neviens pasargaats... nu ja tev vajag jeblju kaa mehaanisku darbiibu tu mieriigi vari aiziet noraut kulakaa un efejkts taads pats seeklas nopluude ;) ;)

Dalailama tu saki tipa vienkaarshas lietas, bet ir jaaiemaacaas seksot smuki tikai seksa peec... ;) ;)

Ideālais_ gan jau kaada buulta arii tavam muurim cauri izurbsies ;) ;) taa ka laiciigi saac celt nostiprinaajumus :D
2008-06-02 07:20:35
Dalailama, kaa bij jaasaka taa teicu.. taa kaa Tu man te nemeegjini jaukt seciibu
2008-06-02 07:21:34
.... Biidmeer.... nu kaa lai tev pasaka..... Vinnai ir lloti labi aattiisstiis mugurkauls.... kaa jau pati reiz teica..... vinnai tas taads iipassi juutiigs esot..... cik noprotu uz mani.....
2008-06-02 07:21:54
bidmers, Tu gribēji teikt,ka Fanta un DLL ir viens cilvēks !? Tad saku Tev tā - ņifigā... dalailamu esmu redzējusi un pat aptaustījusi
2008-06-02 07:22:35
bandita...Nepiekrītu! Sievietes ir emocionālas muļķes, un viņām piedziedāt pilnas ausis ir vieglāk par vieglu, pie tam, ja viņa jau laulībā ir nodzīvojusi entos gadus, un vīrs jau sen serenādes zem logiem nedzied un, zinot cavu, ar viņa izcilajām batonu spraušanas metodēt, nebrīnos, ka sievietei ātri prāts pakaļā nolaidās. Tieši viņam bija jābūt tam, kurš seko līdzi, lai notikumi neietekmē abu ģimeņu mieru, bet man nez kāpēc šķiet, ka viņš ne tikai to nedarīja, bet darīja visu savā egoismā, lai tā notiktu.
2008-06-02 07:22:47
Chasy.... Taisni otraadaak.....
Sievishkji ir tie kas nemaak laist pa kreisi....
Un vinjaam uzreiz ir juutas un romantjika... utt. utjpr.
Buutu pa kluso chikojushaas... un gjimeni saglabaatu....
duras baabas....
2008-06-02 07:22:49
bidmers..vispār es uzrados pirmā...tas tā, starp citu...
2008-06-02 07:24:44
bandiiteen..... man vispaar seks patiik.... nu kaa lai tev to labaak pasaka.... taaa pa grezno..... vienkaarssi.... vienkaarssi var taapat kulakaa noraut...!!!.... bet tas man kaut kaa nesaista.....
2008-06-02 07:25:13
es te taa papraatuljoju... hmm tiesaat gan mees esam visi naksi... pat nezinot visus lietas apstaakljus... atliek tik izmest vineu vieniigu fraazi kaa sadalaas labie un sliktie... kaa es jau teicu no ta aneviens nav pasargaats... ja speelee uz pilnu banku reekjinies arii ar sekaam un ne vienmeer taas ir taas labaakaas...
man gan gribeetos domaat , ka toemeer sieviete nav taada muljkje kas vienmeer tic leetiem teatraaliem trikiem ;)
2008-06-02 07:25:25
Bandita... blee...... Ja Tev ir gjimene... Tad par kaadaam juutaam malaa....vispaar var buut runa...
Taa var buut vieniigi un tikai aizraushanaas...
Un ja to kaads uzskata par juutaam(kaa pashreiz chava)... tad pipele vinjiem galvas vietaa...
Mees tak zinaam kas ir sezonas love... , Atvaljimaajuma laikaa....utt.
2008-06-02 07:27:11
Bandita... blee...... Ja Tev ir gjimene... Tad par kaadaam juutaam malaa....vispaar var buut runa...
Taa var buut vieniigi un tikai aizraushanaas...
Un ja to kaads uzskata par juutaam(kaa pashreiz chava)... tad pipele vinjiem galvas vietaa...
Mees tak zinaam kas ir sezonas love... , Atvaljimaajuma laikaa....utt.
2008-06-02 07:27:23
Chacy!!.... es tev pielaboju seciibu..... taa bij buutiska....!!.. es kaa vierietis nevareeju pielaist taadu situaaciju ...kad sievisskkis maldaas...... tiessi pareizaa seciiba sseit bij buutiska!!!... bet tu nesatraucies..... no taa tavas poziisijas nedz uzlabojas nedz pasliktinaas...
2008-06-02 07:28:01
/ sēž un domā...vai FS arī ir emocionāla muļķe?/
2008-06-02 07:28:16
banditta...Precēta sieviete, ja atrodas te, nevis tic šiem teatrāliem trikiem, bet tieši tos arī te meklē, jo seksu, cik zināms, var dabūt arī mājās, bet to teatrālo šarmu vairs ne...

Bet štrunsts ar visu, lai tagad paši strebj ārā savus garadarbus..Kāda man vispār daļa, vienīgais, ko zinu...Totāli šito visu neatbalstu.
2008-06-02 07:28:56
pilniigi nepienjemams sex bez juutaam. Peec tam paaraak slikti, uz vemshanu rauj, un otreiz ar to pashu cilveeku nav iespeejams.
2008-06-02 07:30:38
Ensh... Taa nedomaaju....
Gribeeju vienk. shameejos pakaitinaat.......
Moshka Dalailama beidzot savaldzinaas Fantu....
Un shii saluuziis....(kaa rozju zarinjsh)... pret uzstaajiigo un galanti intelektuaalo Dalailamu...
2008-06-02 07:31:13