Autors Komentāri: 768
Bandita......
Un kaa ar masturbeeshanu?????
Sanaak ka no taa ar nav kaifa... ja nav juutu?
Vai arii juutas pret vibraatoru???
Vai arii tas viss savaadaak.
Un Tu davai.... raadi cik liela taa karaljvalsts....
2008-06-02 07:43:27
fanta neglaimo sev manās acīs tāpat nekotējies aukstāk par virtuves taburti! D
2008-06-02 07:43:45
bidmer... oljaljaa tu nu gan iebrauci peernaa zaalee D katram dziivot gribaas tagad nevis kautkas tur peec 100 gadiem.....

2008-06-02 07:44:08
bet piebalsojot pūlim - es esmu pret ģimenes pamešanu dēļ kkāda laba seksa!
Nekas nav mūžīgs! Un ja ar to pēkšņi satikto cilvēku ir labākais sekss, kāds tev jebkad bijis, tas nenozīmē, ka pārējās jomās arī viņš ir labākais, kas tev bijis. Tomēr, ja joprojām šķiet, ka IR tas labākais un cerības kā Himlaji un plāni kā Hitleram - ieeja vešā dušā un nedēļu nezvani viņam(-ai). Tas pāriet.
Paskatieties apkārt - maz ir tādu laimīgo, kas aizgājuši pie mīļākajām un nu ir varen laimīgi. Lielākā daļa tāpat vai nu atgriežas pie sievas, vai turpina regulāri \"apciemot bērnus\"

Rezumējums: gribi labu seksu? Nepin tajā jūtas! Gribi normālu ģimeni? Nejājies pa labi un pa kreisi.
2008-06-02 07:46:34
banditta...Nu, ja viņi to visu dara, lai tagad smuki savā starpā apprecētos, lūdzu, lūdzu....bet esmu pārliecināta, kā tā abpusējā jūtu gamma pēc pāris mēnešiem izkūpēs, kā nebijusi un tad radīsies jautājums, un kuram no abiem to vajadzēja..
Ai, besī man šitā ģimeņu čakarēšana, ja nemīli savu laulāto, tad šķiries laicīgi un ļauj tam cilvēkam vēl paspēt nokārtot savu dzīvi...Bet tā, marinē līdz 40- 50 gadiem un tad pēkšņi attopas, bet es taču nemīlu...!
2008-06-02 07:47:02
Fanta.... Nelauzies....
Visiem zinaams fakts... Ka vienu veci sheit....Tu gribi kaa traka....
(Varbuut jau dabuuji????????)
Avanss..... Kur Tu Te raavi Matildi?????
2008-06-02 07:47:14
nu tad taa kam man nodoties masturbeeshanai, ja es varu sev kvalitatiivu seksi dabuut un man vienkaarshi nav vajadziibas peec sevis apmierinaashnas ;)

sviniigi zinjoju ... man nav vibratora.... taa ka par juutaam pret to nemaaceeshu komenteet ;) varbuut juutas ir tik ilgi kameer bachas tura D

par karaljvalsti nu tad taa... 4 iipashumi, triis mashiinas un es D
2008-06-02 07:47:58
biidmeer.... to tu zrja pateici.... .... piemeti tik ellu ugunii... .... biidmeer.... vai tu esi kaadreiz proveejis apsedlot..... nu taadu dziivniecinnu kaa Tasmaanijas velnu..... es domaaju ssiis buus gana labs saliidzinaajums.......redz.... es uztveru muusu iipatneejo nnemssanos sseit.... nu kaa teiksim...... ssiii velnene.... censsas dziivot pati savaa izveidotajaa kraatinnaa...... es vinnai esmu nepieciessams kaa barotaajs..... saproti.... kameert vinna nav atradusi citu ..... vinnai buus jaasamierinaas ar manu klaatbuutni.... sseit ir divi risinaajumi..... vainu vinna atraak sameklee citu barotaaju.....vainu vinnai ir jaauztur interese manii vinnu pabarot....taa kaa es manaami saaku zzaudeet interesi par vinnu.... ir pamatotas bazzas.... vinnai saaks truukt emocionaalaas bariibas..... kuru vinna kaa jau teica pati meklee sseit....
2008-06-02 07:48:13
Bandita....
Nu tad seedi uz savaam juutaam.....
un sekso tikai taa.....
Man Teviss zjeel.....
Blee.....
Bet katrs mees savaadaaks.....
2008-06-02 07:49:16
bidmers ...Kurējo?
2008-06-02 07:50:20
pastraadaaju - ieluureeju un reti sakariigu diskusiju izlasiiju....

a vispaar Labriit! ;)
2008-06-02 07:50:24
Kristīne labu domu pasvieda
\"apciemot bērnus\"
kas var būt svētāks Mjā, nost ar izsargāšanos, lai var laik pa laikam \"apciemot bērnus\"
2008-06-02 07:50:48
FS, par marineeeshanu liidz 40-50 gadiem- viedi vaardi.

par cavu - vinjsh vispaar slidens zeens, peedeejaa laikaa miilai sirdi bija atveeris, taapeec taa arii notika. Ja visas prioritaates praataa nospraustas, tad nekas nevar kaiteet gjimenes dziivei.
2008-06-02 07:51:22
/Pārsmējusies /
2008-06-02 07:51:28
centaura..Es tak cava zinu, pat manai draudzenei bija tādu medu ausīs salējis, ka tikai ar manu vērīgo aci un stingru smadzeņu skalošanu, es atvēru šai acis un neļāvu iekrist tā viltīgā lapsas ķetnās...
Ātri vien viņš atradu citu dievināmo...Lūk tā saucās afigenā mīlestība
2008-06-02 07:53:35
Dalailama....
Tevi saprotu.....
Tikai Tasmaanijas velnam arii gribaas kaadreiz nnojaaties.....
Un preteejaa dzimuma fluiidus.... caur pk. nepaarnesiisi.
2008-06-02 07:53:47
Es ar biju dzirdējusi,ka Fanta te vienu baigi gribēja... kā tad tur bija !? dabuji ?
2008-06-02 07:53:52
.... centinn.... mani nevajag ganiit...!!!... mani vajag tikai paluukt!!!.... Kaa jau te viena teica.... es esot Dieva kaartaa iecelts...... es gribeetos piebilst.... tas nav mans izdomaajums..... zin... zinaamaa meeraa juutos pat apmulsis....mani neviena veel par Dievu nebij saukusi..... juutos bez maz vai.... tuulinnn saakssu lidot...... taadaa viegla sajuuta..... taada viegla...... censsas paluureet .....vai uz muguras spaarni nediikst... .... taada niezossa sajuuta starp laapstinnaam....
2008-06-02 07:54:50
Labriit bezgjelnjiki
2008-06-02 07:54:57
bidmers_ biidmeer nu klaui a tu bez to blee nekaa nespeej iztik... jaa es seezhu ta aakuraat un pereeju juutas... D
2008-06-02 07:55:26