Autors Komentāri: 186
Kā Ivans Groznijs kalendāru domāja....
Ziema - haladets
Pavasaris - zeļenuha
Vasara - patažop (očeņ žarka :D )
Rudens - daždigņiļ

Jan - athadņak
Feb - zubastuk
Mar - kakašņak
Apr - vozvratptic
Mai - mai
Jun - ijuņ
Ju - ijuļ
Aug - ijur
Sep - sintimintjabrj
Okt - uhtijabrj
Nov - nasukajabrj
Dec - nuvotivsjobrj
2008-08-21 19:16:20
2008-08-21 19:17:09
blin, mele izmezgijas...
2008-08-21 19:20:37
CR - a tu kad parasti lasi, tad to dari skaļi?
2008-08-21 19:22:14
ja un pa burtiem...
2008-08-21 19:24:36
...un žonglierējot līdzi ar pirkstiem...
2008-08-21 19:26:01
pA RIEKSTIEM.
2008-08-21 19:32:28
Man atkal nepaveicās,nemāku lasīt vecajā drukā
2008-08-21 21:04:01


Priekšnieks vietniekam:
- tev patīk silts šnabis?
- nē.
- un sasvīdušas dāmas?
- protams, nē!
- forši, atvaļinājumā iesi ziemā !

2008-08-21 21:34:21
2008-08-21 21:50:39
Iet Jānītis gar Gaujas krastu un skatās, ka kāds jaunietis ar plaukstu smeļ ūdeni no Gaujas un dzer...
Jānītis Es saku - ar abām rokām smel, ar abām rokām!
2008-08-22 20:59:48
labie....
2008-08-22 21:34:08
Don...
2008-08-22 21:54:23
Корреспондент интересуется у спортсмена-велосипедиста:
- Вы, к сожалению, не выиграли гонку. Но, скажите, как вам понравилась сама гонка?
- Самогонка нам понравилась, потому и не победили.
2008-08-25 09:28:09
2008-08-25 11:10:30
Выходит утром гаишник на дорогу, голова после вчерашнего раскалывается. Смотрит - джип несется. Ну он остановил его с целью сбора средств на опохмел. Смотрит, а там бомж сидит. Документы проверил - правда, бомжа машина. Ну мент его спрашивает: - Ты же бомж. Ты где такую крутую тачку взял? - А мне пьяные новые русские предложили, если я их рассмешу - джип мой. Ну я их и рассмешил. - А как? - Да я одному лысому на голову насрал, у него сразу волосы выросли, вот умора была. Мент шапку снимает, там лысина. Он и говорит: - А ты мне так насрать можешь? - Могу. Бомж срет менту на лысину, a из кустов раздается хохот и крик: - Не, ну ваще, да я ему еще и хату подарю.
2008-08-28 20:35:44
# Imant, mums piedzimusi meitiņa! Liels tev paldies. Visu labu! Juris.

# Tēti, piezvani uz mājām. Es nevaru atrast kāmja skaidas.
# Esmu kapos pie vecmāmiņas, šodien viņas miršanas piektā gadadiena. Drīz būšu mājās. Atvedīšu daudz kā garšīga. Skūpstu, mamma.
# Uldi, paldies tev un tētim, ka bijāt kapos pie vecmāmiņas. Skūpstu,vecmāmiņa.
# Andrej, mēs nopirkām smalku uzpurni, atbrauc.
# Nopērc tualetes papīru un kaut ko dzeramu.
# Dārgais, uz vasarnīcu es neaizbraucu, tāpēc, ka nevarēju sagriezt stūri.
# Pēteri, vai tu esi dzīvs? Mani māc nemierpilnas bažas.
# Oskar, tā ir mamma. Man tev ir liels lūgums - atņem Jānim gāzmasku, viņš var iet tajā peldēties un noslīkt. To man pateica Jāzeps. Piezvani man un izmet to pa ceļam.
# Tu, ko, atkal esi novilcis bikses un nedzirdi tālruņa zvanu?
# Es pat apsēsties nevaru. Paldies par jaukajiem svētkiem. Sandra.
# Induli, gaidu tevi pie aizmugures izejas.
# Nāciet ar kājām. Brauksim ar mani.
# Kases aparāts ir salauzts. Čeks pīkst un nelien. Laura.
# Mīļais, steidzami izņem Anitiņu no bērnudārza. Brauc mājās, vārīsim auksto gaļu!
# Mīļā, es eju ārā, mani neskūpsti, būšu ar sievu.
# Inga, paņem no vecmāmiņas sarkanās somas BENZĪNZĀĢA ATSLĒGAS…
# Nopērc TUALETES PAPĪRU un brauc ĀTRI mājās!
# Atved desu, olas, tualetes papīru, šampūnu un kaut ko desertam.
# Normund, uzsit man kaut ko. Dace.
# Dārgais, pa ceļam uz mājām nopērc vienu cīsiņu, mums šodien ciemiņi. Dārgā.
# Ar lamām tevi lūdzu, brauc ātrāk!
2008-08-29 10:19:33

# Nāciet ar kājām. Brauksim ar mani.

Čau, Don... ;)
2008-08-29 10:22:46
# Es pat apsēsties nevaru. Paldies par jaukajiem svētkiem. Sandra.

2008-08-29 10:25:05
Aņuks makšķerniekiem:

Vienkāršs lauku puisis vēlējās strādāt Latvijas lielākajā supermārketā. Boss, uzmetis viņam paviršu skatienu, jautāja: \'\'Vai tu, puisi, esi jau strādājis par pārdevēju?\'\' \'\'Jā,\'\' puisis lepni atteica. \'\'Es strādāj iekš to man ciem bodīt.\'\' \'\'Nu, labi,\'\' negribīgi piekāpās priekšnieks. \'\'Atnāc rīt: pastrādāsi vienu dienu makšķerēšanas piederumu nodaļā, un dienas beigās es paskatīšos, vai vari būt mums noderīgs. \'\'Lauku puisis aiz makšķernieku nodaļas letes pavadīja garu un smagu dienu, līdz pienāca veikala slēgšanas laiks, un vadītājs nāca apraudzīt testējamo darbinieku: \'\'Nu, cik klientu šodien apkalpoji?\'\' \'\'Vien,\'\' atbildēja jaunais pārdevējs. \'\'Tikai vienu?!\'\' sašutis iesaucās priekšnieks. \'\'Lielākā daļa darbinieku pamanās apkalpot simtiem klientu dienā, bet tev nav kauna man teikt, ka paguvi tikt galā tikai ar vienu nieka pircēju?!Paturi tos piecus latus, ko viņš tev samaksāja un brauc labāk atpakaļ uz savu ciema bodi!\'\' \'\'Šamējais samaksāj trēs miljon lat, kungs... \'\' kautrīgi ierunājas jaunais pārdevējs. \'\'Ko, ko? Cik - trīs miljonus?! Kā tev tas izdevās?!\'\' veikala vadītājs bija pilnīgā neizpratnē. \'\'Nu... \'\' iesāka jaunietis, \'\'tas kungs atnāc, un es šim pārdev vien maz zivj āķ. Tad es šim teic, ka nekad nezin, kas par reņģ piekož, un pārdev vien lielāk zivj āķ. Un tad vien ļot liel zivj āķ. Tad es teic, ka vajag vien riktīg makšķer ar, un pārdev viņam vien mazāk makšķer priekš to mazāk zivj āķ, vien lielāk makšķer priekš to vidēj zivj āķ, un vien ļot liel makšķer priekš to ļot liel zivj āķ. Es tad šim jautāj, kur tad šis domā laist uz to copi, un šis teic, ka uz jūrmal.Tad es teic, ka šim tad jau vajag vien smuk laiv, lai var tai jūrā iebraukt iekš; es šo noved lejā uz to laiv nodaļ, un šis nopirk vien liel smuk motorlaiv ar tiem diviem dzinēj un to palag... Kā bij - ā, to buru. Tad šis man sak, ka šmējā opelīc laikam nespēs šito laiv pavilkt, un es šo noved lejā uz to mašiņ nodaļ, un šis tur nopirk to lielo hammer džip... \'\' Boss, neviltotā izbrīnā pakāpies pāris soļus atpakaļ, jautāja: \'\'Tu tiešām pārdevi to visu klientam, kas atnāca, lai nopirktu vienu makšķerāķi?\'\' \'\'Ne-e,\'\' puisis atteica. \'\'Šamējs atnāc nopirkt vien tampon kastīt savai sievai. Es tad šim teic, ka viņ nedēļs nogal tāpat ir piečakarēt un ka šis tikpat lab var braukt uz cop.\'\'
2008-08-29 16:55:23