Autors Komentāri: 99
Un atkal tas pats rastrs nevar nomierinaaties, ka neviena \'\'uz svilpiena\"\' tajā baseinā neiedeva?
Vēl nevar nomierināties.... Vismaz tagad sevi esi pietiekami \'\'izreklamējis\"\', lai ar tevi točno neviena vairs un neko.... Ja jau visu laiku ir neskaitāmas reizes jāmaina niki, tad skaidrs, cik pats ir \"\'balts un pūkains\"\'..
Tādi ka tu ir spējigi sagandēt atpūtu pārējai kompānijai - vienmēr un visur....
Labāk tādas \"\'darvas karotes\"\' redzēt ejam, nekā nākam...
2009-03-26 19:47:53
waahahaaaa... lielaa barvede-laidara varti arii te :D
nu protams, kaa ta bez vinjas...
ja tur veel buutu bijis ko draast.... visas taadas pshas vecenes kaa pati lapsa, briesmiigas...
labi ka ir ar ko saliidzinaat, es domaaju pasaakumus.... ir pasaakumi kuros tieshaam ir patiikami relakseeties, turklaat nav vajadziigs alko lai kaadu baabu izdrastu :D
2009-03-26 19:56:08
old-ko iesaki?
P.S.par jūras kauju-neatbildēji...
2009-03-26 19:58:43
BK
neatbildeeju jo taa arii nespratu tavu domu!
iesaku nelielas kompaanijas, nevis peljnjas koveijeru
2009-03-26 20:01:38
Nu bet tapec jau tev saap taa sirsninja un tapec uzreiz visas ir baabas - ka neiedeva, vai ne?
tapec, ka ar kretiiniem neviena arii negribees neko - relakseeties var ar patiikamiem cilveekiem, nevis agresiiviem stulbenjiem.... tapec jau nemitigi maini tos savus nikus, ka afigennijs \"\'relaksētajs\"\'... Murgs!
Bet nu kretīns - tā ir diagnoze... Un uz slimiem jau neapvainojas....
2009-03-26 20:03:50
old-ko tur nesaprast-dzenājiet prežus pa baseinu....
P.S.ko tomērt iesaki?
2009-03-26 20:04:54
BK
njea, es tas nebij. pietika ieraudziit tos prezhus peldam lai apgjeerbtos un notiitos...
ja ceri ka tagad pateikshu konkreetu vietu un laika, tad tas ir lieki!! tajos pasaakumos jauninjie reti kad paraadaas
2009-03-26 20:06:57
Par tiem prežiem jau dzirdēts stāsts. Kaut ko konkrētāk var pastāstīt par vakara gaitu? Nu ne jau lielā daļa tagad 5 minūtēs pliki un vālē viens otru.

Par sieviešiem, vai tad uzreiz kāds liek drāzties?
2009-03-26 20:12:35
old-a es ta naivais domāju,ka tā bija organizēta izklaide-tipa rotaļa....
Tu drošvien negribi atzīties,jo Tavs-,,Admirālis Nahimovs,,neuzvarēja....
P.S.izrādās esi riktīgs latvietis-neizpalīdzīgs,nenovīdīgs un ļaunatminīgs.
2009-03-26 20:12:46
BK
prichom te Nahims????
2009-03-26 20:16:38
old-labs nosaukums prezim-kuģim.
P.S.varbūt esi Rudās otrs niks lai raskruķītu pasākumu?
2009-03-26 20:19:16
BK
nu vipaar jau nahima vaardaa tok vareetu saukt prezhus, izlietotos :D
aga, es tok ir lapsa... i peec shaadiem PR parasti apmekleetiiba palielinaas :D
2009-03-26 20:23:04
old-a kas džeki domā,ka nu tik drāzīsies un metīs baseinā prežus....vai drāzīsies baseinā ar prezi...
P.S.pusgadu jau par tiem prežiem lasu.
2009-03-26 20:28:01
Mjā, tādi swingeri savākušies,ka bail....
2009-03-26 21:15:55
viņa-vismaz pietiek prāta-nedemonstrēt savu gaļu....
2009-03-26 21:18:14
esmu teorētiķe ...cik zinu svings ir precētu pāru izklaides, ir dzirdēts ,ka notiek Lv tādi pasaakumi ,kur dāmas ierodās vakarkleitās, tiek īrētas priekš tam pilis vietējās , brauc uz turieni ar limuzīniem ...kā pasakā zinieties(seriālā)......ne man tur tikt - brīvai meičai , bez vakarkleitas , ne Jums .......
par to , ko te runājat, tie ir tie pasākumi , kur \"beibes\" kā groziņu paņem līdzi cepumu paciņu pa 30 sanķikiem , man liekas , ka jūs jaucat lietas un vietas......
putrojat svingu ar pasaakumiem , kur iet cilvēki , kam nav laika un arī iespēju dabūt sexi ārpus kāda saorganēzatiejiem pasākumiem ......
un labi, ka ir cilvēki kas organizē šādaus pasākumus - tiem kuriem nav kur dabūt nokniebties - patiesi
visiem tak gribās ..
2009-03-27 08:15:34
pilis un limuziini tas tieshaam buus no seriaalu plaukta
un svings tieshaam ir paaru pasaakums, paarsvaraa savaa starpaa paziistamiem paariem... kaut kur LV tas notiekot, tachu to parasti nereklamee, jo vinjiem visa kaa pashiem ir gana...
tas kas notiek taa saucamajaas svinga pirtiis ir vnk iespeeja nokniebties ... paarsvaraa gan daamas tur atnaak patuseet, iedzert un varbuut ieiet pirtii... un gaida princhus un skaistuljus un veiksmiigos biznesmenjus.... tachu shamie (maitas) neapmeklee taada tipa pasaakumus.... (skat. par piliim un limuziiniem uun vakarkleitaam)...
tad nu sanaak, ka atnaak daama, bet neatnaak neviens, kurai vinja buutu ar mieru atdoties...
atnaak vechi, tachui shiem neviena nedod... (neatbilst prasiibaam)

bet par tiem prezhiem baseinaa- katra kompaanijaa gadaas kaads lops....
domaaju, ka tam, kursh te piemineeja to kugji baseinaa arii kaadreiz ir gadiijusies kaada shaize (piedzerties nevietaa un nelaikaa, sabukteet mashiinai spaarnu utt).... vai taapeec tu tagad esi tikai dzeeraajs un mashiinu dauziitaajs...? iedomaajies, ka vienreiz tu pieleejies un noluuzi, bet tagad visu tavu atlikusho muuzhu tevi ieraugot teiks- aaa, tas ir tas kas noluuzt un gulj pie galda... to jau nevar aicinaat kompaanijaa...
un te es galiigi neaizstaavu rudaslapsas pirtis
2009-03-27 09:57:40
daudz savaa muuzhaa esmu labu darbu dariijis.
ozolu izaudzeeju, vai taadeelj mani par daarznieku sauc...
maaju uzbuuveeju, vai taadeelj mani par celtnieku sauc...
tiltu uzbuuveeju, vai taadeelj mani par celjinieku sauc...
deelu izaudzinaaju, vai taadeelj mani par sauc par pedagogu...
atlika vienreiz pa paalim kazu izdraazt...
2009-03-27 11:42:25
nu to jau sauc par zoofiliju...
2009-03-27 11:53:24
viņa-vismaz pietiek prāta-nedemonstrēt savu gaļu....
2314 26.03.2009 #1056982

Dāāāā!!! Portala noaukums ir seksam.lv ne vis dirsēji.lv.....
Un tādā nolūkā esmu šeit!
Un mana miesa ir smuka gana,lai atrādītu....
2009-03-27 23:04:30