Autors Komentāri: 99
viņa-izskatāties,kā divi ,,balticovo,,sūdīgi apžāvēti kautķermeņi...
2009-03-27 23:16:55
Tikai vienreiz esmu bijusi publiskā svinga pirtī, tāpēc ar salīdzinošo analīzi nespīdēšu. Toreiz bija sanākuši vairākumā tādi ļaudis, kas man par vecākiem derētu. Sākotnēji visi sēdēja ap gana labi klātu galdu un kautri stūķēja uzkodas, caur pieri lūrēdami, meklējot kādu sev saistošu pāri vai vienpati. Kad sākās \"pavedinošās\" un \"seksīgās\" rotaļas, mēs ar vīru aizmukām pasildīties pirtī. Pēcāk gadījās pat mūsu vecuma pāri sarunāt uz mīlēšanos. Kad sapriecājušies iegājām vienā no divām otrā stāva istabelēm, nepaguvām pat lāgā atkailināties, kad telpa vai mudžēja. Lai justos kā siļķe mucā, pasākums bija lielisks, bet priekš mīlēšanās neizdevies. Ātri midzeni pametām. Vakaru izglāba pirts un tas, ka paši savā nodabā baseina malā klusītēm pamīlējāmies. Prezervatīva, ko mest ūdenī, mums nebija, tā kā pat nosodoši nelūriet.

Secinājums: vienreiz tādu pasākumu noteikti ir vērts apmeklēt, bet kvalitatīvam grupveida seksam nepieciešama šaurāka sabiedrība.
2009-03-27 23:59:32
Ja sabiedrība tiešām ir izmeklēta un visi zina ko vēlas, kā arī neaizraujas ar alkoholu, pasākums ir izdevies. Ko te var ņemties spriedelējumos kā bērnudārzs.
2009-03-28 08:04:54
Piuvuks-kas Tavā izpratnē ir kvalitatīvs grupveida sekss?
2009-03-28 10:09:32
Viss ir OK. Tikai vajag pašam (pašai) zināt ko grib: skatīties vai darīt.
2009-03-28 15:40:33
piuvuk,vai tieshaam Tev nekremt,ja Tavs viirs miileejas ar citu?
2009-03-28 16:56:41
kvaliatatiivs - to nekad nevarees pateikt par grupnjiku,es taa domaaju. Jo - tad ir ljoti akuraati jaanovaac publika.Un - sorry - ar viiru nu gan es neietu ,un nevienam to neieteiktu.nezinu,man lieka,ka tas ir traumeejoshi - ar viiru.
2009-03-28 16:58:19
grupnjikas ir jaapaprovee visiem tiem,kam gribas to dariit - lia vairaak negribeetu
2009-03-28 16:59:22
Vai arii jaanooragznizee to taa, lai pasham patiik un citiem ir prieks nevis miicaas,stumdaas,lej siekalas un piemeeslo un tad lasaas pa maajaam.
2009-03-28 17:00:24
Lieākie spriedēji un zinātāji ir tie kas šādus pasākumus neapmeklē un nesaprot!Tad kapēc jūs spriežat par lietām ko nesaprotat?Tas būtu tas pats kad mēs spriestu par kvantu fiziku!!!
2009-03-29 06:55:05
A šeit taču stiliņš ir šāds .... Murgot un dirst diršanas pēc...
2009-03-29 09:47:17
Ir kas murgo un nekur neiet. Bet ko var darīt, ja vēl nekur nav bijis Tomēr gribās pabūt jaukā sabiedrībā un relaksēties.
2009-03-29 11:53:40
A, kas mezhavecis kaut ko ne tā pateica? Es, piemēram, arī negribētu kaut kur iet, a tur vai nu \"plikā\" dzeršana vai pat narkotiku lietošana, un vēl trakāk, ja visi savējie - viens otru noskatījuši jau pašā sākumā a pārējiem jāspļauj griestos... Sirena, nu tāpēc jau cilvēki arī raksta, ka nav t`dās vietās bijuši un daudz ko nesaprot... Kā tad kaut ko uzzināsi jaunu, ja visur tādi speci, ka smejas, kad cilvēks elementārus jautājumus uzdod...
Un kas tur traks, ka man gribās nokniebties ar kādu? Brīvs vīrietis, ko gribu, to daru!
2009-03-29 11:58:44
Dimmon.Neko nepārmetam tiem kas šādu domu apsver un vāc informāciju par to kas,kur un kā,bet tracina tie spriedēji kas visus noliek un lēkā kā gaiļi!
2009-03-29 12:11:12
Nu, tā ir cita lieta... Tie patiešām tracina... Mēs tak nepārmetam tiem, kas brīvaā laikā sēž bibliotēkā un kuriem sekss ir reizi mēnesī...
2009-03-29 12:13:13
Daudziem izveidojās \"siena\", no šeit dzirdētā pa to visu!!! Un grūti saprast, kas ir un kā ir tur!!! Jābūt ļoti lielai drosmei, lai pēc visa, kaut samurgotā, aizvilktos uz tādu kolektīvo pasākumu, kurš \"itkā\" ir labs!!!

Rudalapsa - ieliec bildes, kā pierādījumu, ka publika, ir normāli cilvēki!!! Tādi kā mēs te!!! Nevis prostitūtas un nodzērušies veči ar punķi deguna galā un siekalu līdz grīdai, kad ierauga \"\" svaigu gaļu\"\"!!!
2009-03-29 12:19:05
IQ - padomā loģiski par tām bildēm. Ja Tu pats piedalītos tāda veida pasākumā, Tu būtu ar mieru, ka bildes, kurās esi redzams, tiktu vazātas pa visu netu un tās varētu apskatīt Tavi darba kolēģi, priekšnieks, mamma un pat vecmāmiņa
2009-03-29 12:31:50
Tieši tā, Siba! Tas arī ir viens no tiem iemesliem, kāpēc daudzi, mani ieskaitot, pat bildes negrib likt... Ja nu cilvēks tr, kur viņš dzīvo, ir pietiekami labi pazīstams, un še tev - ooo, es bez krūštura, ooo, es ar pudeli un 10 gadus vecāko sievieti klēpī... Tiesa, ir jau iespēja aizsūtīt pa e-pastu...
2009-03-29 12:35:20
Protams, ka tāds risks pastāv!!! Bet ja ej uz tādu pasākumu, tad zināmā mērā, publicitāte jau ir pie pakaļas!!! Ja kautrējies, tad meklē individuālos pasākumus!!!
2009-03-29 12:36:32
Es domāju, ka tādos pasākumos tomēr cenšas izslēgt tādu risku, lai varētu normāli relaksēties. Visas tās reklāmas bildes ir no seksa filmām ņemtas
2009-03-29 12:39:54