Autors Komentāri: 709
Nu čau Es tā padomāju, ka viss jau nemaz nav tik vienkārši kā H saka...vispār jau tā ir dziļāka un globālāka problēma Denisj nemelo ka nebreec,paskaties kadi tur komentari par kamiku fb,kaa nodirsa to veceni,kjip-kaa vareja ar taadu un tadaa garaa?un paskaties kas nodirsh,kautkadas negliitas vecas spragones,es tur papetiju vinjas un ahujel,kaaa tada dzives huinja vispar kauttko var ljarksteet uz kadu veci,tadam cukam butu tadam kaa kamikam oficiaali zelts kabatas jaber lai vinsh vinjas pistu,vienigaa simpatiskaa bija taa autore upure. Internets ir pacelis vecenem lepnumu lidz debesim,tie nogribejushies sunji sunji kaudzem raksta visadam cuukam,tad deguns augshaa,visi mani grib,es visiem patiku un sak vijobivatsja,a reaali ir tikai ka vecis mosha izpistu un jebis ka nahren resnaa miikla Es jau reiz mineeju-taa nav maaksla ka tevi grib izpist 100 deguni,maksla ir ja vismaz triis grib milet un buut lidz muzha galam kopa,tad varetu gudreties un domaat jaa esmu laikam laba(c) Nu ja tik bieži sievietes dzird, ka viņa ir nesmuka,par tievu,par resnu,par stulbu,gara slēpe,maz punduris,liela riepa,mazi pupši utt.,šo sarakstu noteikti var turpināt,bet nē...es ko gribēju teikt,dzirdot kaut ko negatīvu savā virzienā, kas rodas???Protams ka kompleksi,ieraujaa sevī,pašapziņa kļūst nulle Un,kur ja ne internetā to visu celt augšā/atbrīvoties no tā??? Īstenībā, jau šeit ir abu dzimumu pārstāvju vaina,sākumā jūs mūs,sievišķus novedat līdz kompleksiem,beigās tās pašas kompleksu māktās cūkas ar jums negrib ielaisties Jo internetā vismaz 100jau ir pateikuši,ka esi skaista utt.,vai pat tie 100 jau ir uzkāpuši virsū Nu bet tā tak ir...gulta ir viena no labākajām lietām kā pašrealizēties,celt savu pašapziņu Redz, pat man ir sakāpis galvā vairāk nekā jebkad iepriekš Es visu laiku stresoju par savu izskatu,ne tik ļoti par lieko svaru,vot man reāli vienīgie kompleksi par ko bija ir strijas un čoža Un seksam.lv ir labākā vieta, kur atbrīvoties no visiem kompleksiem Pa lielam jau lielākai daļai ir kaut kādi kompleksi,tikai ne visas to atzīst publiski Visa tā virināšanās plikbildēs ,randiņu padarīšana utt. Es,kad atnācu uz seksam.lv,man ne vienas plikbildes nebija,man pat tādas domas līdz tam nebija ienācis,ka jabildē sevi pliku,da kādu pliku,pat puspliku Man labi,ja 3bildes bija no pludmales peldkostīmā Kaut kā tā... https://m.youtube.com/watch?v=31tiWX-8bdc
2018-08-02 10:10:05
Denka, varēji tak visu īsāk, ķipa - Tēma - "par mani (tubiš Denka)" un pirmais posts - "tagad esmu atraisītāka, vaļīgāka un davai papisamies"
2018-08-02 10:12:43
Merza, bet Tu tomēr visu izlasīji tak nu neprotu es tik lakoniski izteikties attiecībā par sevi Bet nav jau tā, ka to ko es pateicu ir tikai par mani Man vienkārši vajadzēja...vajadzēja izlikt savu sāpi uz papīra...tā ir vieglāk tikt galā ar sevi... Un forumā ir tie,kas vienmēr ir...ar viņiem pisties nē...vienīgais vēl ar ko varētu ir H Pārējie...bez obid,jau pārāk lielā gultā jūs esat,pat nepisoties
2018-08-02 10:15:41
Nelasīju visu........pietika pārskriet pāri vertikāli pa 1 vārdam katrā rindā, lai uztvertu domu
2018-08-02 10:17:29
Merza, Tu,lasi mani kā atvērtu grāmatu?Ja?Tu,to gribi pateikt?
2018-08-02 10:20:42
Drīzāk, atveru kā lielu skapi (nevis grāmatu)
2018-08-02 10:21:46
Merza, Tu,gribi mani novest līdz kompleksiem atkal?
2018-08-02 10:22:57
Denka, tev nav pajāt, kas ko raksta ? Tev tiešām ir ļoti svarīgi šeit........šeeeeeit..........bļe vot tieši ŠEIT, saņemt vērtējumu/citu uzskatus par sevi utt ???
2018-08-02 10:25:15
Denish ja es ar tevi nopistos tad vsjo,es butu juusu lielajaa gultaa,bet es tur negribu but Es labak bushu virtuals teels
2018-08-02 10:25:49
Merza, visu viedoklis noteikti man nav svarīgs,tas nu ir fakts...bet pateikt, ka pilnīgi neviena viedoklis man neinteresē, būs melot Ģimene,draugi...viņi nekad neizteiks to ko jūs šeit pasakiet Turklāt, te nevienam nekas nav pajat!!!Paši to labi zinat!Ja būtu pajat,tad publiski netiktu nesti ārā aizvainojumi,kluso telefonu sarunas no aizkulisēm utt.!!! Un es ļoooooti daudzreiz kož sev mēlē,šo kluso telefonu dēļ...tā kā tā...beidziet 1x nodirst mani,un paskatieties uz savu lišķīgo dabu H,Tu,jau esi iebridis par dziļu šeit,lai paliktu tikai virtuāls tēls nav obligāti kādu jāpis
2018-08-02 10:30:56
Denish nee man nav tadu problemu kaa jums,es varu jebkuraa bridii delite un nenaakt te ilgu laiku juus to nevarat
2018-08-02 10:34:48
Jāiet pagulēt, tad varēs ar kādu rindiņu uzdrukāt
2018-08-02 10:35:24
H,ne jau no šīs vietas apmeklējumu biežuma,tiek noteikta virtuālitāte Kamiks te nav divus gadus bijis nu diez vai viņu var nosaukt par virtuālo tēlu
2018-08-02 10:37:05
Fake, Tu,jau gana esi izdrukājis,vari necensties nemaz
2018-08-02 10:39:04
Denish nu bet es nearvienu nekad netikshos dzivee tas tak ir skaidrs,takaa es virtuals
2018-08-02 10:39:44
H,nekad nesaki nekad
2018-08-02 10:41:45
es visu laiku teicu ka nekad,bet pirms kada laika es vel domaaju nu varbuut varretu,bet tagad skaidri zinu ka nevajag liist tur kur nevajag
2018-08-02 10:48:18
H,labi...laiks rādīs Bet Tu,novirzījies no galvenās tēmas Es vispār atbildēju,Tev,uz Tavu vakardienas postu,lai saprastu, ka viss nav tik vienkārši ar tām cūkām,par kurām Tu minēji savā postā Es galīgi nevēlējos parunāt par to, kurš tiksies un kurš nē savā starpā
2018-08-02 10:53:06
viisss ir vienkarshi par cukam tak skaidrs negribejas savu profilu tur zimet fb,taa bi es katru razjebal bi tur kura dirsh pa izskatu
2018-08-02 11:03:20
Kā Tu,to domā vienkārši?
2018-08-02 11:04:15