Autors Komentāri: 94
Kā iekārdināt sievu,kura nemitīgi saka,ka nevēlas sexu??? Māc jau izmisums Jau trīs nedēļas nekas nav bijis? Ko jūs varētu ieteikt???
2007-12-10 10:11:43
Ulžanator, es tev tagad teikšu no savas pieredzes, varbūt būs skarbi, bet patiesi. Es apprecējos ļoti jauna, knapi 20, no seksa nekā daudz nejēdzu, apprecējos tāpēc, ka paliku stāvoklī, man tas puisis neko daudz nepatika, vienkārši tā sanāca, ka pārgulējām, tad apprecējāmies. Mani vīrs nekad nav saistījis seksuāli, sekss ar viņu bija drīzāk pienākums (sieva taču galu galā), es izvairījos, kā mācēdama... Bija man mīļākie daudz un dažādi (un ir vēl tagad, kaut man jau pāri 40), es esmu seksuāla sieviete, izskatīga, kaislīga, pielūdzēju nekad nav trūcis, bet vīram es biju (un esmu) frigida, tā viņš saka, kad iedzer Ja jums ar sievu ir labas, atklātas attiecības, tad pamēģini izrunāties, ja nevarat nonākt pie skaidrības, nu tad būs tāpat kā man... Protams, jautājums tūlīt būs - kāpēc tad nešķiries, ko dzīvo kopā ar nemīlamu cilvēku? Ir daudz un dažādi apstākļi, kopīga manta, utt. Savulaik, kad varēju izšķirties uz aiziet pie cita, neizdarīju to bērnu dēļ. Bet ne jau par to ir stāsts. Vienkārši pamēģini atklāti parunāties un saprast, ko viņa grib, kas viņai traucē, utt. Nezinu, vai dzirdēsi atklātu atbildi, bet novēlu tev veiksmi!!!
2007-12-10 10:25:18
Nu uztaisi wienu romantisko wakaru ar swecēm, puķēm, wīnu wai šampanieti, augļus... pasaki wiņai kādu mīļu wārdu... ka mīli wiņu, ka wiņa ir wienīgā siewiete, ko tu iekāro... ka skaistākas par wiņu naw... uztaisi wiņai pārsteigumu...

nu tās ir tikai manas fantāzijas... bet mēģināts naw zaudēts...
galwenais ar waru neko newajag uzspiest...
2007-12-10 10:25:55
Paldies,pacentīšos aprunāties atkal,jau kuro reizi.Frigida viņa nav,patiešām,to nu es zinu.Un apprecējāmies it kā aiz mīlestības.Pirmos 4 gadus viss bija lieliski,tad arvien švakāk un švakāk.Varbūt esmu viņai vienkārši apnicis?
2007-12-10 10:33:30
Romantiku viņa ignorē,vismaz to,kas nāk no manis.Viņai jau vispār vienmēr ir bijis grūti izrādīt jūtas.Ļoti izteikts intraverts cilvēks.
2007-12-10 10:35:41
Romantiskam vakaram vēl jāizdomā,kur nofīrēt bērnus
2007-12-10 10:37:03
Nu bet ja jau esat runājuši, tad kaut ko taču viņa saka? Mīļš cilvēks nevar apnikt Mēs ar pašreizējo mīļāko esam seksa partneri jau 3 gadus, bet katra tikšanās mums joprojām ir kā svētki. Nezinu, varbūt tas ir tāpēc, ka nedzīvojam kopā, ka mums katram sava ģimene, nezinu. Varbūt jūs viens otram vienkārši neesat īstie? Man arī bija ilgi jāgaida, līdz satiku to, ar kuru ir 100% saskaņa visās jomās.
2007-12-10 10:39:20
Pēc izrunāšanās kādu laiku viss ir labi.Bet pēc pēdējās sarunas viss sagāja sviestā jau pēc trim dienām.Protems,atzīstu,neesmu gluži zelta gabaliņš,bet cenšos laboties.Laikam gan pēdējo kašķi uzsāku es,jo piegriezās,ka viņa pa naktīm sēž čatos,pa dienu guļ,mājās bardaks utt. vispār lielākais sviests sākās,kad es pirms mēneša nokačāju tādu lietu,kā Red Light Center-virtuāla pasaule,tāda kā 3D spēle,kur var čatot,virtuāli sexot,bučoties utt.Lai nolādēta tā diena,kad to sūdu uzinstalēju kompī
2007-12-10 10:50:02
Nu jā, neapskaužama situācija. Vai tad viņa nestrādā? Varbūt vajag atrast darbu, kas viņai patiktu, jo visu laiku dzīvojot pa māju ar bērniem viss tiešām var piegriezties (arī no pieredzes saku). Un neviens no mums nav zelta gabaliņš, Ulžanator
2007-12-10 10:54:51
Pirms kāda laika mainīja darbus kā zeķes.Laikam neviens negāja pie sirds.Tikko izmācījās par grāmatvedi.It kā jau meklē tagad darbu.Zinu,ka dzīvošana pa māju piegriežas.Par to jau arī ir biji runāts.Grūti jau uzsākt tās nopietnās sarunas.Vieglāk to izdarīt pēc kādiem daudziem mēriņiem
2007-12-10 11:00:50
Sievietem tadas lietas nevar dot spelet, vinam atkariba izveidojas atrak un attiecigi sekas visam tam.
taks izdzes ara to speli, vienigais skandals bus pamatigs
Variants velviens ne visai smuks var uzlikt kadu programu kas ieraksta visu notiekosu un pastities ko ta vina tur isti dara iespejams sada virtuala vide vina realize savas fantazijas ko nevar vai baidas ar tevi, tas intravertiem cilvekiem ir vieglak sada virtuala vide neka dzive.
2007-12-10 11:05:12
Ja vinja nerunaa skaidraa,meeegjini ar vinju un tad izrunaajieties abi,citaadiigi neko nebuus.Un,nepaarmet vinjai neko,labaak meegjini saprast,citaadi veel vairaak samaitaasi attieciibas.Visi nav vienaadi,taa kaa skaties pats,pats paziisti savu labaak.Lai sokas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2007-12-10 11:08:12
Pilnībā pikrītu tev,Neveiklais.Izdēst to spēli negribu,jo pats esmu tur iekšā,vienīgi es apmeklēju to vietu diezgan reti.Labāk paskaidro,kur var dabūt tādu programmu un kā tā saucas? Pirmo reizi par kaut ko tādu dzirdu.
2007-12-10 11:09:29
Nu tad ierauj kādu mēriņu, ieraujiet abi, kad bērni nolikti gulēt! Tas dažkārt palīdz atraisīties (arī seksā). Vispār izskatās, ka jums ir nopietna krīze, ko nu mēs te no malas varam palīdzēt, jums pašiem jātiek galā, katrs jau dzīvojam savu dzīvi, kā varam un protam. Dažreiz ir jāpaiet ļoti daudziem gadiem, lai saprastu, ko īsti cilvēks grib. Man arī tā bija, savu īsto darbu es arī atradu pirms gadiem pieciem tikai, līdz tam muļļājos un nebija labi, agrāk pat domas nebija par to, ko daru tagad, nejaušība palīdzēja, bet patiesībā nejaušību nemaz nav, viss notiek tad, kad tu esi kaut kam gatavs - satikt īsto cilvēku, strādāt īsto darbu, utt. Lai tev veicas, draudziņ, tiešām no sirds to novēlu
2007-12-10 11:12:29
Laikam gan...būs jāsamierinās ar paģirām otrā dienā
2007-12-10 11:13:10
Paldiesiņš!!! Pacentīšos...
2007-12-10 11:14:40
Sameklē kārtīgu mīļāko.
2007-12-10 11:18:16
Tas jau,Rudi101,būs galīgais un pēdējais variants...
2007-12-10 11:23:07
Rūdim taisnība,sameklē akurātu mīļāko,un necenties pat viņu slēpt.A tad,ja frigida gribēs kaut ko saglābt,tad lai to arī izdara,a ja nē,tad centieties vismaz vienoties,kā tas viss būs mazāk sāpīgi bērniem.
No personīgās pieredzes man Tavs situācijas izklāsts atgādina redzētu bildi.T.i.,vai nu viņai jau ir jātnieks,vai viņa vēl pagaidām rušina tam sagatavoto augsni.
2007-12-10 11:45:43
piekrītu Rūdim un Kreksim, lai varbūt izjūt, ko sāk zaudēt... šad tad jau ar labu ar nevar panākt... uztaisi vieglu izbīli :D
2007-12-10 11:48:21