Autors Komentāri: 203
Nu taa, katram noteikti ir kaads sarunu partneris, varbuut netikai sarunu, ar kuru juus biezhaak vai retaak tiekaties internetaa, chatojot, sarakstoties, forumos, vai veel daudz dazhaados veidos, bet nekad neesat dabaa redzeejushi. Interesanti, kaadu teelu juus uzburat savaa fantaazijaa. Buutu feini, ja buutu cilveeki, kas ar to var padaliities. Pateeloshu shodien kupidonu, iespeejams, ka tas var arii jums paliidzeet atrast vienam otru, vai iedroshinaat satikt vienam otru jau tos kuri itkaa internetaa ir viens otru atradushi. taatad, juusu interneta aizraushanaas teels, kursh dzimis juusu fantaazijaa. ;) Kaads tad vinjsh, vinja ir?
2008-07-06 19:05:31
foršs cilvēks ar kuru virtuāli parunāties ,kas uzklausa manu bēdu - virtuāls draugs ... ,bet tā viņu nepārvēršu ideālā līmenī ,lai pēc tam nav jāviļas
2008-07-06 19:09:29
Sv.Rakari...tēma tev baigi labā, bet krietni nāksies noņemties ar to,lai sakarīgi izteiktu savas domas tā, lai iznāktu atbilde uz Tavu jautājumu....par sevi...jā,ir man persona/as, ar kurām čatojam PM un kuras dzīvē nav redzētas...
2008-07-06 19:11:28
Juus neuztveeraat. Shajaa teemaa, vairaak tiek runaats, pat to, kaadu juus sho cilveeku uzburat, kaa vinjsh izskataas, kaadas ir vinja manieres, u.t.t. Taa ir taa ideja. Teels, tas tachu to visu izsaka, vane?
2008-07-06 19:13:11
es neko neuzburu ... jau to minēju ...
2008-07-06 19:13:54
Hmmmmm, nu tā. Mans tēls, kuru esmu prātā izveidojusi un ar kuru labu laiku sarakstos, ir tāds drausmīgi daudzpusējs, vispār, ļoti daudz kas viņā ir dīvains, bet tomēr tas koptēls, kas veidojas, ir trakoti saistošs.
Pirmkārt, viņš ir liels un masīvs, tāds kārtīgs vīrietis, kurš liek domāt, ka arī visa viņa būtība būs skarba, vīrišķīga un nopietna, tomēr tā nav.
Viņš mēdz būt gan līdz riebumam sarkastisks, citreiz ietiepīgs kā mazs bērns, citreiz mīļš kā kaķēns, citreiz traks kā vietējās sētas pankts Viņš var jūsmot par dabu, stāstīt un darīt romantiskas lietas, bet tajā pat laikā fonā klausīties vienkārši mežonīgu mūziku, no kuras plīst pušu bungādiņas. Viņš vērtē cilvēkus pēc prāta, nevis pēc kg., vai cm, vai krūšu lieluma, tas noteikti ir liels pluss viņam, viņš spēj runāt par daudz dažādām lietām, kas liecina, ka arī viņā ir pietiekami daudz prāta, viņš nekautrējās no emocijām un nemēdz slēpt arī slikto noskaņu. Īsāk sakot, ļoti atvērts cilvēks, ar plašu dvēseli, ar ļoti lielu iekšēju mīļumu pret cilvēkiem, ar saviem principiem un dzīves uztveri.
2008-07-06 19:15:15
Nu pag, pag, Nasty, nu nevar buut, kad runaajoties ar kaadu cilveeku, tev apzinjaa ir pilniigi melna bilde. Iespeejams Tu tam nepieveers uzmaniibu, bet kautkaads teels apzinjaa veidojas vienmeer. fantaazija pati to uzbur.
2008-07-06 19:15:57
uuuu, Fantinj,m gan nodeva ugunjus, bet nu pa smuko. ;) Un kaa vinjsh izskataas, tavaa fantaazijaa? Ir kautkaadas siikaakas detaljas ar saziimeejamas?
2008-07-06 19:18:13
nu wirtuaali saraxtiities ir wiens... bet dabaa satikt winju pawisam kas cits... parasti man ir bijis ta, ka saraxtos un wss ir baigi forshi... wiss ir kedaa, bet kad satiek reaalajaa dziiwee, tad nekas praatiigs naw...
2008-07-06 19:18:20
Tas laiks beidzies , ka uzburu tēlu .....tas bija gadus atpakaļ , tagad viss skaidrāks ....bēdas savas nevienam svešiniekam nestāstu un neļauju ,ka man jaarisina kaada problēmas (tam ir psihoterapeiti un ģimenes konsultanti )...bet bijis ir visādi , virtuālā mīla arī bija ...parasti tad to otru iedomājās labāku , smukāku , gudrāku ,kā ir partiesībā ...
Runāju pa dušam ar draudzenēm .......ar svešiniekiem ne ......pamuļķojos ,ja bīda ar mani BAIGI nopietnos tekstus .
2008-07-06 19:22:38
SV. Rakaris..nu es gribētu kādu tavu vīziju, tad paturpināsim tālāk
2008-07-06 19:22:59
ai sapiiga teema !
2008-07-06 19:23:50
Patiesiiba laikam ir taada, ka katru reizi tas teels kautkaadiigi mainaas. Ja nav nekaadu pavedienu, piemeeram fotograafijas vai detalizeeta apraksta, tad taa fantaazija uzbur katru reizi kaadu citu personiibu, atkariibaa no taa, kaadas emocijas valda sarakstes laikaa.
2008-07-06 19:24:16
Es vienmēr iedomājos labāku nekā ir!!! Un tāpēc mēģinu neiedomāties!!! Vnk lai nav kārtējais aplauziens...
2008-07-06 19:24:45
Runājot par to tēla uzburšanu, īstenībā internets maz ar ko atšķiras no reālās dzīves. Arī dzīvē katrs no mums tad, ja kāds ir trakoti piesaistījis, veido no savā tēla ko stipri labāku, pareizāku un tam otram tīkamāku, savas utis jau sākotnēji mēs nemaz nerādam, tā pat arī internetā. Loģiski, ka runājot te, tu izjūti to cilvēku noteikti vairāk no pozitīvās puses, jo neies taču cilvēks tev stāstīt par sevi ko sliktu vai izturēties nejauki, tad jau viņš nemaz tev nepatiktu, kaut gan...
Man tēls ir izturējies arī nejauki, esam pat uz dienu sastrīdējušies, un es apzinīgi notēloju ilgu un dziļu aizvainojuma dusmu Ak jā, aizmirsu piebilst, viņš māk arī piekāpties, un tas man patīk
2008-07-06 19:28:49
2008-07-06 19:29:59
Ja gadās ,ka rakstam, kā domājam, tad domās mēs esam paši labāki , apmāram tādi ,kā gribētu būt , tam otram arī ir tāpat .......
2008-07-06 19:32:25
Zinu, ka Fanta, man luugs mazliet detalizeetaaku izklaastu, taapeec meegjinaasshu uzburt to partneri, ap kuru shobriid ir nodarbinaats mans praats.

Ljoti simpaatiska sieviete, ar gaishiem matiem,un bruunaam aciim. Vinja mani paarsteidz ar savu domu lidojumu, un tanii pashaa laikaa ar piekjershanos itkaa shauram muzikaalajam zhandram, jo muuzika tachu ir viena no dveeseles bariibaam, un jo plashaaks bariibas racions, jo plashaaku redzesloku mees ieguustam. Dazhreiz ir aarkaartiigi uzstaajiiga un spiitiiga, bet pabarojot vinju ar pietiekami lielu devu pieprasiitaas uzmaniibas, un pats galvenais piekaapjoties, vinja atkal mazliet atmaigst un kljuust ljoti miilja. Vinja patieshaam apzinaas savu veertiibu, iespeejams briizham paarveertee, bet ne bez pamata. ;)
2008-07-06 19:33:07
Sv....Bet es kaut kā nedzirdēju to tavu aprakstu par to sievieti, ar kuru tu te saraksties, un par kuru tev ir radušās kādas vīzijas. nu padalies taču, ja tev, protams, tāda sieviete te ir
2008-07-06 19:33:18

2008-07-06 19:33:57