Autors Komentāri: 234
Nu labi - atlieku darbus malā un drukāju arī es... Neatceros kur, bet iespējams tajā pašā oho.lv pamanīju sludinājumu, par portālu un 2008.gada februārī (iespējams, ka pat Valentīndienā ja atmiņa neviļ) - iereģistrējos te... tad neatceros kādu iemeslu dēļ nācās reģistrēties vēlreiz, tāpēc profilā redzams kāds 2008.gada oktobris vai novembris Sākumā viss bija dīvaini līdz nesāku lasīt forumu un tad jau panesās - vakara pļāpas, dienas pļāpas, pirmā foruma pirts 2008.gada marta beigās, kuru rīkoja Janky un uz kuru braucu ar diezgan lielām bailēm. Paveicās, ka toreiz mani un visas slavenās 3 "kļuškas" - Enshu, Aspaziju un Evucēnu savā mašīnā līdz pirtij aizvizināja Card Reader... Eh.. kādi podi te tik netika gāzti - pirtis, klačas, foruma kašķi un diskusijas.. kopīga meiteņu ietusēšana klubiņā, pirms tam paziņojot, ka mēs dodamies ielās.. :D Bidmers, slavenā Bikse, Arvīc, TTR un mūsu pašu Jorens, Trakulis, Pupsis un Perfect, DLLM un mans "tamborēšanas pulciņa biedrs" HELP.. un daudzi daudzi citi uz kašķiem gan vienmēr noraugos no malas un vienkārši pasmaidu, jo šejiene, gan toreiz ar visu stresaino darbu, gan arī šobrīd tiek uztverta kā izklaidējoša lasāmviela un vieta, kur var sastapt ļoti jaukus, izpalīdzīgus un interesantus cilvēkus... Tā ka PALDIES, ADMIN, ka šī vieta ir joprojām, kur nemitīgi gribās atgriezties un būt piederīgam..
2017-03-02 22:34:57
Aigun, Tu,nezini? Nu,lūk arī stāsts ,kā radās seksam.lv Šis saits radās pavisam nejauši. Agrāk man bija liels uzņēmums, kas tirgoja datorus un bija arī liels datortehnikas portāls. Un es ik pa laikam domāju visādas reklāmas kampaņas. Un grozi kā gribi, bet banālais "sex sells" strādā. Kā iepinām kaut ko mazliet pikantāku, tā tautai par banneri parādījās interese. Es, protams, netaisījos sajaukt seksu ar datoriem, bet šo joku piefiksēju. Tāpat arī man personīgi bija hobijs programmēt un radīt web lapas. Kaut kad vēsturiski biju radījis sociālo tīklu (ne pa sex tēmu), kurš nomira īsti neattīstoties.(c) Admins
2017-03-02 22:37:57
Sen senos laikos ( gadus 9-10 atpakaļ) īrēju istabiņu dzīvoklī, kurā dzīvoja pāris ( bijušais pielūdzējs ar savu draudzeni). Kādu dienu draudzene satraukta, ka šamais kur piereģistrējies, ejam špionēt! Dators tāds milzīgs, lēnu domā, bet mēs izzondējām ka seksam.lv Piereģistrējāmies arī mēs! Šī tur vairāk padzīvojās, jo man nebija datora. Kopīgajās vakara pasēdēšanās mēs riktīgi nesām cauri vīriešus- daiktus! Jā, profilos tik daikti. Kā ņēmāmies, kā nē, bet panācām daiktus aizliegt profila bildēs, tikai albūmos! Vienu dien kaimiņiene paziņoja, ka piedāvāta erotiskā foto sesija, viņa gribot un lai eju līdz. Tas tik bija sevis pārbaudīšanas vakars! maninlove: Rezultātā man ir albūms ar apmēram skaistām 100 fotogrāfijām, kaimiņienei pāris. Tā nu tur dauzījos, līdz stipri jaunāks puisis nočiepa manu sirdi un parādīja kas ir īsta love blush: Pirmais portālā dzīvošanās posms beidzās. Pēc kādiem 2.5gadiem aizlaidos uz Uk, pārdomāt dzīvi un sākās otrs portālā dzīvošanās posms. Uh...pat no Lv kavalieri lidoja uz Uk! Otrais posms beidzās. Atgriezos Lv, kamēr atkal tiku cauri sociālajam šokam es aizmirsu kas ir čiki piki sākās trešais posms, kurš drīz beidzās, jo baigi gribēju ģimeni un piereģistrējos otrā pusē. Izdauzījos tur, sapratu, ka jāatgriežas te. Ceturtais posms-tagad un te! gdance:
2017-03-03 07:15:11
Es laikam šajā konkursā būšu viss neoriģinālākais vai gluži pretēji. Portālā piereģistrējos ļoti sen un tiešām nezinu kad tas notika. Bet ar visai skaidru mērķi, atrast cilvēkus seksa izklaidēm. Lai gan kā jūs paši labi to zināt, to šeit izdarīt ir ļoti grūti. yahoo: yahoo
2017-03-03 07:42:55
Man šis portāls patīk ar savu nepiespiesto vieglumu forumā! Otrā pusē tur tiek apspriestas PVN procentlikmes, lidmašīnu dzinēju jauda, kara iemesli,politiska berzēšanās......tas nav priekš manis..... Laikam tur ļaudis forumā izceļas ar savu esošo erudīcijas līmeni un nav laika parunāt par dzīvi, saskarsmi un attiecībām. Katrs paliek pie sava neelastīgā viedokļa- un tā jau ir problēma.
2017-03-03 08:21:12
...kamēr vēl neesmu aizbraucis uz LT ..un līdz svētdienai nepaspēšu uzrakstīt,kā nokļuvu šeit...īsumā bija tā!!!.. ...kā jau visi es jau šeit 7-8 gadi,..tad viena sieviete Cr..ar ,ko mēs satikāmies paprasīja ieiet Seksam.lv jo vēlas paskatīties ,kas notiek forumā,jo esot izbanota...es prasu ,kas ,tas par saitu ...ai ,tas ir draugu un paziņu savstarpējās sarunas...labi iegāju un reģistrējos ,ka Cazador...un var teikt man patika..protams pēc tam bija incidenti ar to Cr,..kā jau paši zināt...kad biju spiests aiziet un ienākt ar Franco...tad nolēmu ,ka vairāk no šī saita neiepazīšos ,lai nav vairāk tādu scēnu...bet laiks darīja savu..bija citas iepazīšanās ,kas turpinājās ar kaisli,ceļojumiem...un bez intrigām... ...ceru,ka Jums šeit viss arī ir labi...
2017-03-03 08:25:38
Paldies portālam......par ko....par šo..... 008/2009 gads. Darbs...bija daudz darba, progresīva attīstība, kam sekoja krīzes pirmās pazīmes. Spriedze auga, darba intensitāte robežojās  ar pārdegšanu. Atslodze - portāls, labdien - bezmērķīga atslodze. Apkārt balto apkaklīšu vide,  pilnīgs pretstats portāla iemītniekiem, kuri bija / ir dažādi, kā rosola maisījums ar vinigretu. Portāls (labdien) darīja vaļīgāku no kaklasaites apspiesto kaklu........deva papildus atslodzes malku. Dzīvē patīk, tiecos uz skaistāko, ekskluzīvāko, labāko, ideālako - labdien, Bronze. Intriga, interese, ziņkārība, plāns, medības var sākties (Sveiki Brondze ) .............skaidrs top uzreiz, par kuru - katrs, alkst, kam pieskarties, kaut reiz (sveiki B). Pienāca tas brīdis, kad tika man tas gods, satikt, iepazīt, baudīt un, dvēseliskā kaisles eiforijā, čukstēt - Brondzīt!  Paldies, par mana prāta gaišo aptumsumu, kas noņēma manu skarbumu, mulsumu......paldies, ka ļauj man baudīt - katru mirkli, jo Tavā klātbūtnē, Tu priecē manu sirdi! Ja domāju, ka dzīvi dzīvoju es iepriekš, ar Tevi sapratu, ka iepriekš tikai eksistēju,  jo dzīvi, dzīvot, sāku - tikai, es ar Tevi !!! Tu kļuvi un man esi gaiss, kas piepilda mani ar dzīvi, kaisli... aizraujošu, neaprakstāmi fizioloģisku un dvēselisku baudu...eiforiju...........kādu iepriekš baudijis es nēesmu, paldies.......paldies, ka Tu man esi!!!
2017-03-03 08:32:33
mēs ar mēs ar...no OHO(istiem) OHO (isti) zināja stāstīt, ka te ir reāla štelle P.S. tā arī 2007 gadā te bija...viss reāli....nav melots.... un ta te pamazām saradās...tirliņi, ņuņņas, ņidavalkas, dročeri u.c. pajoļi un pajoles....no visām Latvijas ārēm un portāliem.
2017-03-03 08:38:28
Hmm...par reğistrēšanu seksos man jāpateicās Velnenei. Bija te viena foršiņa no Vangažiem....gan jau senie iemītnieki zinās,par kuru es runāju..... Kad pirmo reizi ieraudziju seksam.lv galeriju, paliku bez valodas ....tautai nav ne mazākās paškritikas .....stulbas vēstulītes ....bet tas paņēma
2017-03-03 16:45:28
Labvakar dīkdieņi 2008gada kādā no drūmajiem rudens mēnešiem sakārojās kaut ko dvēselei, kaut ko skaistu, vienreizēju, varēja pat būt mīksts un lietots iepriekš. Tad nu ar kolēģiem kādu vakaru, sēžot pie ugunskura un cepot desas, filosofējām par dzīvi un tās dažādām iespējām. Un kaut kur starp pīpju dūmu mutuļiem izskanēja seksam.lv portāls, kā vieta kur var sarunāt kādu seksam alkstošu meiču vakaram, rītam vai pusdienu pauzei. Tas, protams, nav tas, ko dvēselei gribējās, bet solījās būt gan skaists, ja paveicās, gan mīksts, kas varēja arī nebūt vienreizējs, bet noteikti ne vienreiz lietots. Tā nu lēmums tika pieņemts un sāku klīst pa portālu, skaistā meklējumos. Sākums nesa vienu vilšanos pēc otras, kamēr netika uzieta foruma saime, kopš tā brīža darba diena paskrēja nemanot. Dvēselei beidzot bij miers, jo varēja izpausties bez bēdas, ka esi maziņš, resns un ūsains onkulis ar taukainiem matiem un retiem zobiem, jo kuru tas interesēja, forumā spēji būt tas, kas uz to brīdi vēlējies būt. Izrādās ar dvēselisko mieru nebij pietiekami un atsevišķas ķermeņa daļas prasīja savu. Neatceros pirmo upuri, bet tas jau ar nav svarīgi, galvenais, ka upuri ir laimīgi, kaut gan gāja visādi, bij pat brīži, kad pats sajutos kā upuris, tad tika veikta analīze un mainīti izvirzītie mērķi, lai kļūdas neatkārtotos. Kaut kad dvēsele un miesa bij atēdušās portāla labumus un neredzēja turpmākās iespējas, un nafig aizgāja celibātā, tādas bij vismaz 2x. (ļoti veselīgi, iesaku atturēties reizi 5 gados pa 6 mēnešu pauzi). Pēdējo reizi, kad atgriezos portālā, iemītnieki bij pamainījušies, bet gadiem ilgo manu vēlmi pēc vienas personas nemazināja, bij tā sajūta, ka nav kaut kas padarīts līdz galam. Es nācu pēc Afro, tagad gan viss, man ir tas, ko vēlējos- kaut kas dvēselei, skaists un vienreizējs
2017-03-03 17:23:22
Man tas Seksam.lv ir viens liels joks 9 gadu garumā.....uzreiz te iereğistrējās citas kolēğītes un kolēği ....te jau klīdām ar visu darba kolektīvu....nācās izstāstīt vīram,iereğistējās vīrs...tad atklājās ka vīra māsa te tusē, mans brālītis sacēla traci,ieraugot manu profila bilžuku...njā,bija forši....visi tie feiki kuri rakstija,rakstija un rakstija .....ne kāda privātuma ......mums te bija kolektīvais sekss
2017-03-03 17:50:34
Man galīgi īss stāsts - darba kolēģē Sandra saka: ko jūs te bizojat, kā jaunas kazas pa klubiņiem. Ir tāds seksm.lv - čaļu uima un paģiru nekad.
2017-03-03 22:07:33
Joprojām vēl tiek pieņemti stāsti Neaizmirstiet uzlikt "+1 no manis",par sev tīkamāko stāstugirlwink: Apbalvošana sāksies plkst.20.00! Un rīt būs jauns konkurss
2017-03-05 10:43:32
2017-03-05 12:46:00
Paldies,Annakiss: Tā tad,balsojam un rakstam Uz apbalvošanas ceremoniju drīkst ierasties čībās un kaili,plkst.20.00 girlwink: P.s. Lūdzu,bez spama q
2017-03-05 12:48:42
Forši, tagad es ar , lai jau ir. 2010.gadā vispār savu degunteli ieliku virtuālajā pasaulē pateicoties manai draudzenei. Kā šobrīd atceros, ka abas sēdējām tarkšķējām, viņai tad bija aktīvais randiņu periods, un viņa man saka "Zin ko, man randiņš ar precētu pāri būs". Es paliku mēma, goda vārds. Man tas nelīmējās kopā, ka pāra gultā kāpj vēl kāds.Bet šis stāsts man lika atcerēties savu smieklīgi interesanto periodu, kad randiņojos Nostaļğija pārņēma, jo biju iestigusi ikdienas rutīnā pāri galvai jau. Nu lūk, tad arī es nonācu i-vidē.Sākums bija oho, tur kāds pateica ka ir tāda tauta, tad tur palodāju, bet ejot pa randiem jutu, ka nav..nav kas man saista.Tādi paši ikdienas nomākti cilvēki. Nē, tas nav man. Tad, pilnīgi nopietni, gūglējot atradu šo vietni.Piereğistrējos.Tā kā esmu pļāpa un zinātkāra būtne ātri uzgāju forumu. Tieši tad bija Afro&Crash kašķis.Bija reāli interesanti bibliotēkā sēdēt . Lasot sapratu, ka šī publika ir brīva savos spriedumos.Tai nepiemīt kaut kādi sabiedrìbas uzliktie standarti. Tad ilgu laiku lasot, pie personàžiem pierod un sāku bikli tikai labrītoties.Tad vēl Pauļuks te śeptējās, forša sieviete. Un jā kādā no pirts pasākumiem pati uzprasījos tur, jo bija interesanti foruma cilvēkus redzēt klātienë. Nu un tagad, šis ir kā ikdienas neatņemama sastāvdaļa.Nevar neienākt un nepačalot, jo daudzi ir zināmi cilvēki. Man patīk šī foruma kokteilis.
2017-03-05 13:01:48
Mmmmm, Annuk, izrādās, manis dēļ Tu paliki šeit gdance: portāls ir tikai ieguvējs, ka paliki šeit man pat tagad nav žēl, ka ar to kobru konkrēti saplēsos, jo rezultāts portālam un mums ir fantastiski jauks
2017-03-05 13:09:40
peec visa spriezot vineesju es,taapec manu balvu atdodiet,nu kam vairaak gribas,jo man jau juus buus jaapamet.
2017-03-05 13:12:45
Kašķi te ir interesanti
2017-03-05 13:16:53
Īpaši tie, kuros reāli neesi iesaistīts, bet kašķī esi trāpījies un nesaproti, kādā sakarā
2017-03-05 13:20:36