Autors Komentāri: 234
Upss....netīšām izdzēsu savu stāstu Nu labi...nekas traks nav...iztiks bez mana stāsta Besī ārā....un nez kāpēc nestrādā back back prikols? Ja,kāds var tomēr ar back back prikolu dabūt rokā un nokopēt manējo stāstu, būšu ļoti pateicīga
2017-03-05 13:28:46
Afro: Sākās viss ar 2008. gada februāri, kad aizgāju dekrētā un pāris dienas dzīvojos pa māju un nesapratu, ko sadarīt, jo daudz brīva laika. Biju aizmirsusi paroli clubx, jo sen nebiju tur gājusi..atjaunoju paroli, sāku čekot epastus un atnāca reklāmas meils ar aicinājumu uz šejieni. Divreiz nebija jāaicina, piereģistrējos kā pāris. Te vēstulēs satiku vīrieti paziņu, ar kuru biju grupenē tikusies, vārds pa vārdam (protams, man tas bija joks, jo biju 8 grūtniecības mēnesī ) gandrīz sabīdījām grupeni, jo šamais teica, ka viņa sieviete bija forumiete, lai apskatot viņu, palasot forumā Tā pamazām sāku biblenē sēdēt, atceros Enshu ar milzīgiem pupiem un to, kā šī spridzināja. Marta beigās priekšlaicīgi piedzima bērns un portālu aizmirsu, mācījos pupoties un kakšus vākt 2009. Gadā uzzināju, ka vecis ragus liek ar šeit esošajām daiļavām, pat forumietēm trāpījis virsū. Lai mazinātu psihisko nelīdzsvarotību, emocionālo stāvokli, paceltu pašapziņu un vnk runātos ar kādu, jo dzīvē nevienu negribēju redzēt, ielīdu vecajā profilā un uzreiz vilkos uz forumu Vivucis no pāra profila uzčinīja mani kā sievieti Patika, ka man forumā palīdzēja izdzīvot Dalailama, MK un Chivas, jo pārējie meičuki taisīja man reālas ugunskristības. Pateicoties forumam tika dota iespēja iemīlēt Spāniju, tur tik superīgi jauki cilvēki dzīvo, noloderēju tur ilgu laiku, iemācījos no rītiem ūdens vietā dzert vīnu un nepieļurbāties , iepazinu tādu vielu kā rumu , lidojot uz LV atpakaļ, nokavēju ļoteni, dzīvojos vēl ilgāk Spānijā Izdzēsos no portāla, kamēr biju tur. Atgriežoties LV , sapratu, ka atkarība no šī visa nav zudusi piereģistrējos atpakaļ Tā es te cīnos joprojām ar savu atkarību..dzēšos, piereģistrējos, dzēšos, piereģistrējos. Pat izdomāju, ka jāsēž no veča profila, lai neklejotu te tik bieži, bet arī tas nepalīdz. karoče. Paldies portālam par labo un labajiem cilvēkiem, kas man te ir un tur ārā un paldies par iztērēto laiku, ko pavadu šeit Izstāstīju, bet var nebalsot par mani
2017-03-05 13:54:32
Sviestīgi, bet pa vienkāršo - cilvēcīgi. Pupoties, kakšus vākt good: +1 Margrietiņa- skaista puķe.... dzēsties- nedzēsties- dzēsties- nedzēsties...utt!!!
2017-03-05 14:00:55
Un vispār forši, ka te var satikt cilvēkus ne tikai seksam Ceru, ka uzskaitīju visus, kuru attieksme godā ceļama
2017-03-05 14:23:27
Personīgi katram cilvēkam pasaki paldies, nevis bezpersoniski ieklabini rakstīšanas pēc.
2017-03-05 14:43:48
Nu jā, es tik varu Den piesaukt
2017-03-05 14:53:48
mani ne viens ne kur neved un man neviens ne ko neved cray:
2017-03-05 15:11:25
vispar shausmas
2017-03-05 16:49:24
Nu labi...tā arī neviens manu palagu nedabūja...paldies par to pašu
2017-03-05 17:32:49
2007.gadā piereģistrējos apskatīties, kas šis par zvēru, un kādā veidā notiek seksa izdāļāšana. Forumā dažiem/ām uzbraucu un nācās skaidroties ar adminu. Nezinu, vai jaunās hokejistes nosūdzēja vai kāds tikko pilngadību sasniedzis puņķutapa, bet nācās apmainīties ar vēstulītēm, kurās katrā figurēja smailijs Protams, nekas šeit mani nopietni neinteresēja, kādā citā portālā biju kāvusies līdz asinīm ar vienu garmatainu veci , roka bija iesista, visas neta prasmes apgūtas, īpaši provocēšana. Šeit uz makšķeres ķērās kā nekur - Magnolija, Mocca, Cava, kaut kādi sīkie puikas. Stulbs laiks ceru, ka visaugstākais man piedos manus foruma neceļus Nevienu šeit nesatiku, bet atvilku dažus paziņas, kuriem saits un forums nelikās inčīgs. Šad tad piereģistrējos no jauna, jo biju dzēsusies vai aizmirsusi e-pastu. Nobanota 2-4 reizes, precīzi neatceros. Vislabāk patika Jurkas atdarināšana, zviedzu pie datora kā tāds neiejāts mustangs , tad sapratu, ka Jurkulim esot savā paša ādā nemaz tik jautri nav....līdz ar to kļuva neinteresanti. Apnika. Ne ar vienu šeit neiedraudzējos, sapratu, ka esmu slikts cilvēks, kuram maz draugu reālajā dzīvē, un netā vēl mazāk. Nolēmu, ka laiks mainīties, un lēnām esmu mainījusies uz labo pusi. Neta vides ietekmē esmu kļuvusi jaukumiņš ar biezu biezu ādu... līdz ar to diezgan neinteresanta sev un citiem
2017-03-05 17:33:36
Dzi kas tu esi?
2017-03-05 17:36:34
Interesanti
2017-03-05 17:38:05
cilvēks, man katru reizi cits niks bija, pie tam dažu gadu es te vispār nebiju
2017-03-05 17:39:18
Deni kaads no vecajiem,jo cava vareja zinat tikai vecie iemitnieki,tas labs vecis mashina sezh ar veceni un panjem shai pret paneli degunu salauzh
2017-03-05 17:40:24
"Vislabāk patika Jurkas atdarināšana, zviedzu pie datora kā tāds neiejāts mustangs" (c)
2017-03-05 17:40:48
Hores
2017-03-05 17:40:55
Deni ko brinies? taa bija,nedirshu
2017-03-05 17:41:30
Nedeve, droši!
2017-03-05 17:42:20
H, interesanti kurai? Es kaut ka šādu notikumu neatminos.
2017-03-05 17:44:25
Blēž, kur Tu,mani gribi piesaukt? Afrodžita, Tu,esi te?
2017-03-05 17:44:56