izslēgt mobilo versiju
Autors
Atbildes: 132

erased

35 Vīr.

user
Postu skaits: 11
Vai sheit ir kaada sieviete kurai baudu rada vinjas nopeershana? Sasieshana?

user
Postu skaits:
Viss ir atkarīgs,kā Tas notiek(brutāli,romantiski,eleganti...)...domāju,ka ir sievietes,kuras tam piekristu(iespējams,ka lielākoties tās,kuras nu ļoti nogrēkojušās...un vēl,kāda kuminācija tam pasākumam iestudēta..

erased

38 Siev.

user
Postu skaits: 7
īstenībā jau tā iepēršana un sasiešana ir tīri romantiska un patīkama, protams visam jābūt zem kontroles...

erased

35 Vīr.

user
nu rptoams nevajag jau peert taa ka nevar naakamaa dienaa noseedeet
bet simboliskam efektam kaadu vienu divas paliekoshas sviitrinjas liidz naakamajam riitam

user
Postu skaits:
dakters beerzinsh uzbudina... saapes un bauda manaas smadzenees nav apvienojami jeedzieni,bet gan dr.beerzinsh zin kaa tur ir...

erased

35 Vīr.

user
es gan labpraat kaadu sievieti nopeertu!

user
Postu skaits:
tu idiot neuzdrosinies tad tuvoties man :

user
Postu skaits:
mmm,tas pieshauj asuminju

erased

40 Vīr.

user
Postu skaits: 231
Jā, ir mēģināts, ja abbi partneri to vēlas - ir takš ok, un tāpēc neviens nav jālamā par idiotu.

erased

35 Vīr.

user
un neviens jau arii netaisaas otru nosist perot

erased

38 Siev.

user
Postu skaits: 14
Man tas ļoti patīk... ops:

erased

35 Vīr.

user
Ja kaadai ir tieshaam interese par peerienu, varat man uzrakstiit

erased

Siev.

user
Postu skaits: 1
tas kā pēršanu pieprot meiča(5) tas liecina tikai par garīgu slimību

erased

38 Siev.

user
Postu skaits: 14
Ko tu neteiksi? Laikam pati neko vairāk par misionāra pozu zem segas tumsā nēsi mēģinājusi?

user
Postu skaits:
Ko jus stridaties??? Nu patik tiem tas a šiem šitas.
Manai siev ari brižiem asumu gribas, kapec gan neizpalidzet ja tas viņai bauda. Man patik!!!

erased

35 Vīr.

user
taa nav slimiiba, vienkaarshi cik cilveeki tik viedoklji un tik lietas kas kuram patiik! un peec bildeem spriezhot meichai taa slietas tiiri labi batiik

erased

35 Vīr.

user
un piebildiishu to ka respect ka cilveeks nekautreejas atziit to kas patiik un nesleepjas kautkur malinjaa jo vairums apkaarteejo to uzskata par ko jokainu!

erased

Vīr.

user
Postu skaits:
man loti patik maigi nopert sievieti fitings ar loti tik

erased

35 Vīr.

user
Meitenes, sievietes, kundzes!, ja velaties lai jus noper jauns izskatigs puisis, rakstiet man privato zinju, labprat nopertu jus sievietes

erased

41 Siev.

user
Postu skaits:
Man patīk sasiešana,pakļaušana,bet pēršana nē

keyboard_arrow_up

Anonimitāte    |   Privātuma Noteikumi    |   Noteikumi    |   VIP statuss    |   Kontakti

Copyright © 2019. All rights reserved.
Uzmanību! Portāla Seksam.lv administrācija un portāla īpašnieki nenes nekādu atbildību par portāla lietotāju publicēto saturu
un nekādi nav saistīta ar sludinājumos un lietotāju profilos publicēto nodarbošanos.
Page loaded in 0.094 seconds.