Autors Komentāri: 112
Lieki teikt, ka sarunā ar vīrišķi, šajā brīdī nogāzos gandrīz vai uz zemes ar savu smuko muti Brīnos, kā šāds vīrietis nonācis manā paziņu lokā, jo šādus tukšpaurus ne acu galā neciešu, kas neciena sievietes... Sāka sūdzēties par to, ka sieva ilgu laiku depresijā iekritusi pēc sāpīgā ragu uzmaukšanas procesa, netiek galā, runā par pašnāvībām, neko negrib darīt, sēž mājās, ar cilvēkiem nerunājot vispār, nekas neinteresē, darbu pameta, jo nespēja koncentrēties tam. Vecis pārsteigs, ka šamā pēc dažiem mēnešiem vēl nav izraudājusies un savākusies. Nē, nu lab... lai tak izkrata savu vīrieša sāpi un ko tur vēl...varu jau paklausīties, bet tad es dzirdēju to, no kā man ausis uzsprāga \" ko viņa te tik ilgi var ņemties, būtu gājusi strādāt, bērnus vadājusi uz pulciņiem, savādāk domā visādas domas, kas viņu dzen izmisumā un jūdzas nost.\" (es vēl cenzēti uzrakstīju) es izteicos, ka katram savs izsāpēšanas laiks un to ne saīsināt, ne paildzināt.. uz ko dabūju pretim: \"mana māte gan gāja strādāt, kad tēvs maukojās un viņa strādāja divos darbos, lai uzturētu viena pati 5 bērnus un nebija laika čīkstēt un gaudot, viņa to varēja!!\" vauuuuu............ es uz Tirsas apsēdos... un vienkārši klusēju... un uz pāris stundām ierakos filosofijā paralēli ravējot bietes, ko mēs sievietes, kas ir mātes darām ar vīriešiem? Vai tomēr pareizākā taktika un piemērs ir rādīt to, ka mēs, lai vai kādas vētras pūš, mēs lokamies līdzi, bet nelūztam? mēs nerādām saviem bērniem, ka esam vājas, ka mums sāp, jo , redz, tas traumē bērnu psihi, emocionālo pasauli.. Lūk, bet te rodas dzīvs piemērs tam , ka arī būt stiprām un visuvarošām sievietēm, sievietēm -mātēm ir grēks, jo tas traumē vājo, izlutināto vīriešu psihi tjip... a kāpēc Tu nevari, redz, mana māte varēja to visu
2012-06-10 19:53:49
....par tiem ragiem tā ar neiebraucu!....kurš tur kuram ko uzkrāmēja.........bet skaidrs ir viens.....klasika...............visi virieši ir \\\\\\\"cūkas\\\\\\\"........Afro......a par ko lai diskutējam...?....ķipa piekrītam vai nepiekrītam tavam apgalvojumam...?........Ja jautājums ir tāds......tad mana atbilde ir NĒ.....nedz daudz ir tādu vīriešu nedz sieviešu.....Vopšem....izmet no savas galvas domu par sievietēm cietējām....!>.....Ja ar tādu domu dzīvos.....tad tas agri vai vēlu ar notiks........Vispār....ja lietas uztver kā notikumu gaitu kuri ir jānoiet./jāpārvar/.........tad notikumi dzīvē vairs neškiet par problēmu......bet gan par vienkāršu ceļu........ šausmas mēs zīmējam savos prātos......citam....no cita skatu punkta.....tas izskatās pavisam savādāk......
2012-06-10 20:12:51
diezvai šīs tēmas iztirzājums dos kādam atbildi. ..ja nu vienīgi kāds psihologs to var paskaidrot.
2012-06-10 20:14:32
DLLM.. vispār ne jau ragos sāls.. un man tas viss viens, bet es tā filosofiski... tieši par to, kādam ir jābūt optimālajam bērnu audzināšanas modelim rādīt bērnam, ka esi vāja, ievainojama, emocionāla, varbūt dažreiz nevar savākties, tas ir ļauni pret bērnu, jo traumē emocionāli, radi nelabvēlīgu vidi, bet , redz, kā.. rādot nesalaužamas sievietes garu... tāpat neizpelnās cieņu.. šodien kā reizi nodomāju pēc tās sarunas... pftu.. vells, labi, ka suni paņēmu audzināt, pasarg\' vīrieti audzināt man būtu kauns sieviešu priekšā, ja kas noietu greizi audzināšanā es to nepārdzīvotu.
2012-06-10 20:24:10
Vienkaarshi vienam shiis attieciibas ir svariigas emocionaalajaa liimenii, otram-tiiri praktiski-fiziskajaa liimenii Es taadu ragu maukshanu nepieljauju...ne domaas, ne darbos! Ja shitaa izdaraas, tad...jaareekjinaas, ka paliks gan bez naudas, gan bez skalpa
2012-06-10 20:24:57
Katrs saņem to ko ir pelnījis. Varbūt tas ir noslēgums kam citam, Vecenes zāģē savu veci un staigā trenuškās pa māju, diemžēl vecenes aizmirst kādas bija pirms kāzām. Man patīka humora raidījums, ironija pirms un pēc kāzām, tieši kā ir realitātē skaistā sieva pārvēršas par harpiju karoč esmu sagurusi man negribas rakstīt, bet kopsavilkumā- Daiļas dāmas ja vecis jums uzlicis ragus meklējiet vainu sevī diemžēl
2012-06-10 20:25:44
Nu ko tur teikt...........ja draugs, iemauc pa šnobeli , ja paziņa......pagriezies un ej..........kāda nu katram ģimenē bijusi audzināšana tā arī dzīvo un audzina tālāk savus bērnus............bet kopumā ņemot - muļķes šajā sfērā ir sievietes.......
2012-06-10 20:26:02
Dīva, da ne jau viss ir tik prasti... un neba viss ir tajā, ka skaistās princeses pārtop par trenuškās tērptiem svarcēlājiem vairāku desmitgadu laikā ir tik miljoniem miljardiem situāciju, un dažu priekšā Tu burtiski tiec ierauts, ka Tu pat vari nebūt situācijas lēmējs... bet tas tā
2012-06-10 20:29:29
Afro.....sievietes spēks ir viņas vājumā.....nevis bravūrā .....daudzas šeit esošās kāpj uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem......un brīnās...kāpēc vīrieši \" TĀ\".....pret viņām izturās!......Esat sievišķīgas....un jums nebūs šadu problēmu.........
2012-06-10 20:31:19
Dala.......redz cik es sievišķīga .........kāpēc man nav vecis? ........
2012-06-10 20:32:22
DLLM.. es tieši to pašu varētu novēlēt vīriešiem - esiet patstāvīgāki savos lēmumos un kļūstiet vīrišķīgi
2012-06-10 20:34:14
jā kamēr vecis lasa avīzi, mazgājiet traukus Kamēr vecis skatās TV ,gludiniet jamā drēbas kamēr vecis ēd vakariņas, gatavojiet jau šim brokastis Galvenais dariet visu VIņa vietā, dariet un tas tiks novērtētsD
2012-06-10 20:35:25
Rincen.....man grūti izdarīt jeb kadus secinajumus par tevi!.......bet skaidrs ir viens........nu kaut kas jau tur kārtībā nav bijis.......es domāju tu pie sevis klusībā....to iemeslu zini....;)...!....ja vien iemesls nav bijis kāds nelaimes gadījums....
2012-06-10 20:37:38
Dīva...... sievietei nav jāstrādā algotu darbu.....vispār!.......sieviete ir mājas.....jāāa arī bērni...........vīrietis ir pārticība....drošība......pavisam vienkārši un banāli........
2012-06-10 20:40:01
Dīva, Tev kāda žults bijusi? un tagad tjip.. tām negudrajām sievām atdari ar savu ieņemto lomu vīrieša dzīvē? jālabo topiks no ragu likšanas uz ko citu... iekrāva pa gīmi, a savādāk, kā ierauga textā ragus, tā aizkrīt klape ciet un neredz vispār tēmas diskutējamo jautājumu viena tik te izlekt skaļi grib, oi.. kāda es tagad foršā, kas līdz ar agrākajām trennuškām nomainījusi arī veci/statusu veču dzīvē
2012-06-10 20:40:03
Dala...........naff tāpēc, ka ragus neļauju likt
2012-06-10 20:40:41
Rinci, chau! Nu, mosh Tu paaraak sievishkjiiga vai paaraak gribi veci!!!! Kas par daudz, tas PAR SKAADI... Dala, a kas Tev staastiija, ka visaam te vajag veci??? Es te veceni mosh mekleeju...pie tam-jaunu! Tok, labaak nemekleet...lai pashi mekleejas peec manis tits:
2012-06-10 20:42:10
Rincen.......nu tu jau tagat kā es te forumā....ieņēmis pozu un pofig....!>...bet realaja dzīve jau tomēr tā nevar...... .............nē nu protams ka var .....bet tad sekas.....ir tādas kādas tu zini.....
2012-06-10 20:44:16
Crash, a kam Tev skalpu kā relikviju no ne visai vērtīga ekZemplāra? ?
2012-06-10 20:44:42
afro kadtiksi pie 20000 komentāru varbūt tev ar paveiksiesD
2012-06-10 20:46:11