Autors Komentāri: 119
pienācis laiks uz baznīcu iet
2019-02-09 12:22:53
Riki būtu labāk Argentum izmīlējis
2019-02-09 12:25:14
izmīlēt pirms vai pēc baznīcas apmeklējuma? lūgs piedošanu pirms netiklo lietu taisīšanas vai pēc... kā tur pareizi ir?
2019-02-09 12:54:17
Iespējams es kļūdos, bet domāju, ka Rikis labākajā gadījumā līdz Argentum tiktu ar mazo pirkstiņu pieskarties kaut pie pleca.
2019-02-09 13:23:20
2019-02-09 14:16:28
Seks ira
2019-02-09 17:57:40
Гениально,блять!
2019-02-09 17:58:48
Man liekās jūs esat nedaauguši.kam dzive visu uz paplātes nolikusi lai gudri tagad spriedelētu ir vecāki un vecvecāki muguras lauzuši tādēļ šeit ir laika puņķus dzenāt...man dzivē nebija nekā.nedz tēva nedz mātes nedz vecvecāku.kamēr jūs lellem pamperus mainijāt vai smilškastē rūcāt ar lāpstiņu man jau bij sev maize jānopelna un vel pusdumā māte jāpabaro..jūs bēbji apjēdzat to kad pats esi vell bērns un vēel māte jaaudzina.šaubos..jau no 5 gadu vecuma bonbongas sev pirku pats jo tuvu cilvēku man nav.es pat tagad apskaužu jūs iņuņas par kuriem dzibe notinusi sarkano paklāju priekšā kā taciņu bet veel to joprojām neapzināties...jus,cienītie zināt kā ir mazam bērnam kam 5 gadi gādāt sev iztiku,kad nav vecāku,.kd esi mazs bezpalīdzigs bērns bet tev jau jābūt pieaugušam...kad jādomā par savu dzivi jau tad,kā nu māk..tagad moderni kad izņem atvši no ģimenes un ieliek bērnu namā bet 80 hados tādas lietas nepsekoja un neapzināja....jā jūs blatojat par izglītību kā argenta un mk kas ir viss viss gudrākie no šejiemes pieciem ļaudīm,bet vai jus ņuņnas ko paši sasniedzāt.jums bija kas dzivi bakst um kamer smilškastē spēlējaties es jau domāju kā sevi pabarot un izskolot...ir veel daudz ko teikt bet man jūss tiešam visi liekaties kā izlutināti bēbji..jā varbūt es šad tad atslēdzos un ar tirliņiem parunāju tirliski jo bērnibas man nav bijis...bet bļeģ..jūss kāds esat uzaudzinājuši savu māti no liecu gadu vecuma..skolojuši viņu nevis viņa jūs,gatavojuši ēst utt viņai neviss viņa jums.tādēļ esmu izaudzis.tādēļ man daudz kas ir,tādēļ esmu pateicIgs cilvēkiem kas man patreiz ir apkārt....rezumē,lai gudri filozofētu par dzivi tam ir jābūt daudz laikam,laiku iegustam no tā kad kāds lauž muguras tas ir jūsu vecāki,varu derēt kad veel jo projām dzivojat uz viņu reiķina vai ari esat caurmērā atkarīgi,kā es to novēroju no saviem idiotiskiem izņuņinātiem drauģeļiem...jā,piedodiet kd esmu tizls šad tad bet jūss nezinat to kad kā tas ir kad no mazuma kājas par tevi ņirgājās kad tev nav nekā....par caurām biksēm ko pats esi centies salāpit.bet tie kas uzņirdza tad es jau biju stiprs.es asaras neriju...tādēļ tie kas māk un ir laiks gudri filozofēt,kam vecāki tajā ir laiku un finanses atvēlējuši lai to dara..filozofēšana,teoloģija,psiholoģija un citas tāda veida darbības nav mana nodarbe bet ari neteiksim kad es to nosodu..es esmu praktiķis..eju ņemu daru pisu...un lūdzu par šo tēmu man nerunāt pretīm jo ši ir tāda kā grēksudze jo atkal esu iedzēris spirtu
2019-02-09 22:55:40
Un cienītie varat izvilkt sev tīkamās lietas un nodirst mani par to jo tas jums tik loti patīk...dzive mani ir mācijusi un rūdijusi pieņemt kritiku,dažkārt pat to nedzirdu...to lielākā tiesa mūsu aprobežoto ļaužu neprot...tā tāda mana atejas vēstulīte varbūt porms lielākām atkal problēmām,bet tāpat kā teikt ne jus mani pazīstat ne es jūs.tādēļ....
2019-02-09 23:05:54
Skumji protams.... bet te neviens nav vainīgs, ka Tu neesi saņēmis no saviem vecākiem principā neko..... šaubos vai tas ir labākais veids... kā izaugt spēcīgam. Tāpec jau te nav jāliedz vārds, un domas
2019-02-09 23:09:53
Puiss .tas nav veids.tā ir piespiedu kārta katram..neviens to neizvēlās pats
2019-02-09 23:12:25
Ac, tu tagad medaļu gribi par savu dzīvesstāstu? Jā, pasaule nav taisnīga, diemžēl - samierinies! Bet arī tu ne velna nezini, kam mēs pārējie esam gājuši cauri, lai būtu tur,kur mēs esam. Par manu izglītību neviens nemaksāja. Ja es nebūtu tikusi budžeta vietā, tad augstākās izglītības man nebūtu. Ja es neņemtu virsstundu projektus, pie kuriem strādāju naktīs līdz 4 rīta, tad es šobrīd nevarētu pretendēt uz to darbu, kas man ir. Brieduma pazīme cilvēkā ir pārstāt vainot savās neveiksmēs bērnību un vecākus, bet gan atāķēt sevi no tā enkura un dzīvot pašam savu dzīvi un uzņemties atbildību par to.
2019-02-09 23:12:59
Argenta...stāsts ir par to kad arī jaizaug līdz tam lai tu sāktu gūt izglītību...es jau trešā klasē domāju par to ko man ēst,ko vilkt mugurā,kā pabarot māti,kā tikt galā ar saimniecību,mājazeme apkire utt...cik vel bērnu tādu ir...
2019-02-09 23:19:11
Arg,bet...ja..pamatos nestumda vecāki, sorry, par ko Tu runā?? Kāda augstskola, kāds budžets????? Līdz tam ir jāizaug no 1.klases!!! No bērnudārza!!! Bet ja vecākiem tas nerūp..... tad..wtf!? Kāda augstskola...
2019-02-09 23:22:37
Nu un? Kāds tam sakars ar poligāmijas tēmu šajā foruma sadaļā? Tu piedzēries un tev kaut kur jāatgremo dzīves sāpe, a te kā reiz logs teksta ievadīšanai pieejams? Puse pasaules piedzimst un nomirst bez izglītības un iespējas par to pačīkstēt internetā! Ej gulēt!
2019-02-09 23:23:40
Es nevienu nevainoju..mrmeklējiet ērces tekstā...es bišķu spirtu sadzeros un atklājos..muļķigi kā nekā
2019-02-09 23:24:29
Fu fu fu... labi, ka glābjamriņķis ir "tēmas būtība", kas parasti gan visās tēmās ir tā pati netēma.
2019-02-09 23:25:54
Argenta...ar tēmu sakars ir tāds kad jūs esat ņuņnas...izauklēti bērneļi...es esmu dzives skarbs
2019-02-09 23:26:44
Хватит ныть, ребята. Безвыходных ситуаций нет: даже если тебя проглотил дракон, есть два выхода. Хватит ныть! Хочешь лучше жить? Работай больше! Читай книжек больше, чтоб выучить что-то новое! Поступи в вуз сейчас - никогда не поздно! Интернет - кладезь мировой информации! Учись! Если есть время на сайте сидеть, то есть время и поработать над собой чуть больше, чтоб жить чуть лучше! Но сидеть ныть и строить из себя жертву, безусловно, проще, да.
2019-02-09 23:30:07
Офигел, тебе тоже родители что-то не додали, и жизнь была не справедлива? Расскажи и ты свою историю?!
2019-02-09 23:31:21