Autors Komentāri: 119
Cilvēk..gribu uzklausīt jūs nacionālā valodā.nevajag nervozēt savā tautas valodā
2019-02-09 23:35:08
Зарубите себе на носу: 99% людей хлебнули говна в жизни не меньше вашего, просто вы об этом ничего не знаете и не видите, потому что они не хвастаются своими страданиями и не требуют особого уважения на основании своей "тяжелой жизни", они живут дальше и борются дальше. Молча.
2019-02-09 23:36:41
Neviens šeit nečikst...jūs nezinat bērni kā ir izaugt vienam no piecu gadu vecuma,pilnīgi bez jebkāda atbalsta...uzvāriet tēju un meiģiniet to sevī vizualizēt kad jums piecos gados nav pilnīgi nēkā..sviests cik jus tomēr aprobežoti savā izglitotā domāšanā
2019-02-09 23:39:48
Nē, man vecāki atdeva visu, visu bērniem. bet es neesmu pūlis. Un smieklīgi, ka "par tēmu" uzdirst uz AC pirmo postu bija par tēmu, bet kā AC paplašināja savu domu, tā vajag "par tēmu". Paldies, savus komentus manā virzienā personificētus uz ģimeni vari paturēt pie sevis, jo, PIRMKĀRT, diez vai tas attiecas uz "poligāmijas tēmu". Man viss ir labi.
2019-02-09 23:39:49
Ac, tu cik reizes atkārtosi mums savu stāstu par pieciem gadiem un bonbongu? Kaut kā ar pirmām trijām reizēm neiebraucu... Mēs jau sapratām: dzīve bija netaisnīga pret tevi, mums varbūt pat žēl, ka tā, bet tas nav nekāds varoņdarbs vai unikums, sorry. Rimsties!
2019-02-09 23:46:20
Arhente...es esmu gana nopietns....gana gudrs"protams ne tavā izpratnē"..gana pieredzējis...bet bļeģ internetā es dzivi un apliecinājumu nemeklēju..varētu teikt kad es šeit lohojos...jūs jaunieši dzivot neprotot bez interneta..jeperesetē apskaties cik smukas pakaļas gorās pa ielu.
2019-02-09 23:52:41
Apliecinājumu nemeklē, bet cītīgi stāsti par to, ko tev nācies "pārvarēt"? Kāds tad ir mērķis tavam bēdu stāstam? Visi apkārt muļķi, tu viens gudrais, jo bonbongas nedabūji bērnībā? Izkāp jau reiz no saviem bērnības rēgiem! Pieaudz un nobriesti! Tikai infantīlam cilvēkam visu mūžu pie neveiksmēm ir vainīgi bērnības rēgi.
2019-02-09 23:56:17
Argente...lūk..internets ir kā psiholoģijas izklāstijums....tevi ari tavā gudrībā neviens nenovērtē ..tik raksti un raksti bet patiesiba neviens to pat nelasa,īpaši šeit...tas ir kā pie psihologa aiziet un tš paliek strp mums diviem šeit ir vairāk bet purnā mēs viens otru nezinam...tādēļ..ne tev piss ko es rakstu un ne man piss ko tu..
2019-02-10 00:01:04
Ac good:
2019-02-10 00:05:14
Facepalm....
2019-02-10 00:05:44
Tā, atkal netēma... Kurš ir noteicis vecumu, kurā cilvēkam jāpieaug? Jāspēj par sevi parūpēties? 18 gados? — tak dažbrīd izskatās, ka 2/3 18-gadnieku izmesti no mājas ātri apsprāgtu. Vienlaicīgi kaut kur džungļos dzīvojošām ciltīm 5-gadīgs bērns ir pieaudzis, lai darītu darbus un pats izvēlētos ko darīt, kā darīt. Jums vecmāmiņas ganos negāja? 5-gadīgi bērni 5-os no rīta devās uz lauka! Nezinu, man tās paaudzes radi par to, ka mazam esot bija jāstrādā nesūdzējās, tāda bija dzīve un tā tika iegūtas kaut kādas dzīves mācības. Jā, tagad citi laiki, citi "noteikumi", bet no tā cilvēki attiecīgā vecumā nav ne stulbāki, ne nevarīgāki. Tā ka pareizi te saka — jādzīvo tālāk ar to pieredzi, kāda kuram bijusi un jāizmanto no tās pats labākais.
2019-02-10 00:06:55
To gan es nesaprotu — nākt portālā skatīties uz tekstiem un tos nelasīt? Jūs jocīgi esat???
2019-02-10 00:08:33
Jap..ziniet kungi un dāmas.es nevienā mirklī šo vietni kā seksam.lv neesmu uztvēris kā nopietnu vietu savai dzives lomai,žel kad jums ir savādāk..tādēļ lūdzu pienemiet ac ka tirliņu...
2019-02-10 00:20:37
Nelasīt un "vienalga" nav viens un tas pats. Kādreiz man patika intelekts. Tagad nākas secināt, ka man riebjas personas, kas smalki tamborē sarunas. Tāpēc jau esam tur, kur esam. un lielāka reālā pievienotā jēga ir no tādiem AC, kas reāli dara.
2019-02-10 00:21:50
Ko viņš "dara" tādu, ko mēs ar tevi nedaram?
2019-02-10 00:27:23
Nenoriesim viens otru..katrs piesaista sev parnerus savam intelektuālam līmenim....sanāk kad es pisos daudz bet agente ar mk ļoti reti,bet saka kad seks ilgāks un kvaletatīvs
2019-02-10 00:32:18
Viņš neveido postus, nemāca, nenorāda netīši, ko ,kā, par, ko.. citiem jārīkojas un nepie+isas tēmu saturam, jo te vispārīgi tāda nav utml. Viņš vnk ienāk un lohojas. Uz fona nav diršlaizis. Rupjš, jā. Ar savu rupjību dauzās. Bezpersoniski 99 proc. Un labāk, nekā tā pati Sane, kas slimīgi, personiski visiem nesmuki Tirš virsū un sen jau banu būtu pelnījusi, jo ir reāli ar daudziem zināma.
2019-02-10 00:33:29
Beidz afro..lai nu kas mani satrauktu lai tiesības uz pohmeli nepačakarēju bet mo imterneta mani labprāt varētu izslēgt vispār..tas pat būtu vēlams šis bezjēdzīgais laika zaglis
2019-02-10 00:36:57
Jā, es arī nesaprotu, kurš nedara? Ja man tādi būtu jānorāda, tad varētu MĒĢINĀT meklēt starp virtuālajām foruma mēbelēm, kas tēlo tēlus, sēž zem viltus identitātēm un laikam ir totāli dīkdieņi, ja var te dienām darīt neko. Ja dienām dara neko, tad tiem tiešām neatliek laika darīt reāli. "Atnācu, iedirsu, aizgāju!" Jo nekādas paliekošas vērtības no tās tiešām nevienam nebūs. "Es te tāds, jūs visi tādi..." Kamēr sākotnējam poligāmijas tematam ir jēga — sabiedrība mainās un labāk zināt šos pārmaiņu procesus, lai nepārvēršamies purpinošās tirgus tantiņās par to, ka pasaule iet uz galu.
2019-02-10 00:38:13
Es ar gribu bloku uz vismaz uz pusgadu.
2019-02-10 00:38:30