Autors Komentāri: 87
Macijos krievu valodu no 2.klases..Taja laika loti nepatika to darit..Bet viss dziivee noder ,esmu arzemees pat tulkojusi no krievu val.uz anglu kada kurorta,kur krievi pat nemaceja noskaidrot,kur atrodas vinu istabas un ko pasniedz vakarinas.Vini bija nelaimigi...Princips\"es to nemacisos\" iegriezis tikai pasam.
Jo vairak zini,jo labak
Vienigais,kas kaitina tiesam ir pardevejas veikalos,kas runa un \"tipa\" saprot tikai krieviski.Ja dzivo LV,ari valoda ir jazin.Un krievu val.- pec izveles un principiem
2008-07-23 22:21:03
Надо принять закон, по которому на портале seksam.lv можно будет использовать только латышский язык.
Да и ebay.com пора тоже подмять
2008-07-24 06:31:08
Tēmas aizsācējs nostāda problēmu pilnīgā profānu līmenī - viņš uzbrūk krievu valodai.

Valoda, pimāmkārtām, ir kultūras nesējs, šinī gadījumā krievu kultūras nesējs. Krievu kultūra ir viena no lielajām Eiropas kultūrām, to, domāju, neviens neapstrīdēs. Mākot krievu valodu, mēs varam lasīt orģinālvalodā Puškinu, Jeseņinu, Jerofejevu, Peļevinu utt. Turklāt varam arī tuvāk izprast Austrumromas dzīves un domāšanas veidu. Viss augstāk uzskaitītais ir tikai un vienīgi ieguvums jebkuram cilvēkam.

Ja ir iebildumi pret Krievijas valsti, tās politiku un vēsturiskajiem pārinodarījumiem, tad protestus arī ir jāvērš pret Krievijas valsti un tās pārvaldes sistēmu.



2008-07-24 06:47:53
Nu laikam nav jau negatīva nostādne pret valodu kā tādu,bet pret tiem cilvēkiem,kas negrib runāt latviski.
Aizbrauksi vienalga uz kādu valsti grib viņi taču runā savā valodā,un kur ir ekskursijas pat cenšas kādu vārdu arī pateikt pa latviski.Man tāds pārsteigums bija Saremā.
2008-07-24 09:06:51
Mezgls..izskatās tev vienkārši ir problēmas saprast par ko īsti te tā sāpe bij\'.
2008-07-24 16:52:22
ja veikalos visiem būtu brīvi jāpārvalda latviešu valoda, tad tajā kurā es strādāju, no 200 vajadzīgajiem darbiniekiem paliktu kādi 15. un tā nav Maxima.
2008-07-24 18:46:49
Nu skaidrs, mums ir par daudz krievu un par daudz veikalu!
2008-07-24 19:56:32